Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Adana Sineklik

874
Adana Sineklik

Adana Sineklik Adana gibi yeşillik alanların bol olduğu yerlerde sinek fazla olmaktadır. Ayrıca çok sıcak bir iklim yapısına sahip şehir için evlerde, iş yerlerinde eğer klima yoksa pencere açmadan durabilmek mümkündür değildir. Sinekler ise evin ve ya iş yerinin ortamını bozmakta, kaşıntılara sebep olmaktadır. Üstelik bunun için kullanılan ilaçlar geçici çözümlerdir.

Adana Sineklik

İlaçlama yapılsa bile sürekli hareket halinde olan sineklere etki etmemektedir. Ayrıca sinekler sayıca fazla olduklarından bu ilaçlamayı sürekli tekrarlamak zordur. Bu sebeplerden dolayı sinekleri evlerden ve iş yerlerinden uzak tutmanın en güzel ve kalıcı çözümü pencerelere sineklik takmaktır. Bu sineklikler sinekleri evlerden uzak tuttuğu gibi aynı zamanda eğer beslediğiniz bir evcil hayvanınız var ise onun da pencerelerden düşme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Bu çocuklar için de geçerlidir.

Yaşı küçük bir bebeğin ve ya çocuk için güvenlik önlemi olabilecek sineklik bu açıdan bakıldığında çok işe yaramaktadır. Üstelik sinekliklerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Renk ve desem olarak evinizin ve ya iş yerinizin dekorasyonuna uygun bir sineklik tercih etmeniz mümkündür. Sinekliğin kenarlarına yapılan pileksi ile dekoratif görüntüsü sağlanmaktadır.

Aynı zamanda bu pileksi sinekliklerin kullanım süresini de uzatmaktadır. Bazı sineklik çeşitlerinde eğer tercih ederseniz sinekliğin istendiğinde toplanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece sinekliği gerektiğinde kaldırır daha sonradan kullanmak üzere saklayabilirsiniz. Bu modellerde saklama için kolay kurulum ve kolay montaj seçenekleri bulunmaktadır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac