Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Ağrı Sineklik

848
Ağrı Sineklik

Ağrı Sineklik Ağrı hem sivrisinek yönünden hem de diğer zararlı haşereler yönünden sorun yaşandığı bir şehirdir. Hem iklim yapısı sıcak hem de yeşil alanın bol olmasından dolayı bu sorunlara çözümler geçici olabilmektedir. Örneğin kimyasal ilaçlamalar sürekli hareket halinde olan bu hayvanlar için sadece belli bir süre çözüm olabilmektedir Vücuda kullanılan ilaçlar ise insan sağlığına zararlı olmaktadır.

Ağrı Sineklik

Bu yüzden kullanılması pek önerilmemektedir. Evlerden ve iş yerlerinden bu zararlı hayvanları uzak tutmak için yapılacak olan bir sineklik kalıcı çözüm olabilmektedir. Deri üzerinde kızarıklık ve kaşıntıya sebep olan sineklerin ev ve iş yerlerinden uzak tutulmasını sağlayan sineklikler hem kapılara hem de pencerelere istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Ayrıca bu sineklikler birçok model ve renk seçeneği ile üretilebilmektedir. Böylece dekorasyon açısından da herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Bazı model sinekliklerde isteğe bağlı olarak sinekliğin toplanması ve daha sonra kullanmak istenilen zamana kadar saklanabilmesi mümkündür. Örneğin; temizlik yapılacağı zaman havalandırılmak istenilen halı, kilim, yorgan gibi şeylerin pencere ve kapılara konması için bu sinekliklerin toplanması ve temizlik bitince tekrar takılması mümkündür. Ve ya bazı modeller aynı pencere gibi açılabilmektedir. Bu da oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca sadece sineklerin ve haşerelerin evden uzak tutulmasına değil evde bulunan bebek ve evcil hayvanların açık pencerelerden düşmelerini de bu sineklikler ile  engellemek mümkündür.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac