Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Akordeon Kapı Sinekligi

Kedi Sinekliği

Kedi sinekliği ile evcil hayvanlarınız güvende.

Kedi Sinekliği Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı

Garanti süresi: Kedi için sineklik 1 yıl garantilidir.

Evcil hayvan olan kedilerin yaşadıkları ortamlarında korunması gerekmektedir. Kedilerin camdan düşmesi sonucunda yaralanmalar meydana gelebilir. Bu yüzden bu tür kazaların meydana gelmemesi için önlemler alınmalıdır. Kedilerin kaçmaması için kedi sineklik sistemleri nin büyük katkısı vardır.Kedi sinekliği veya cam balkon kedi sinekliği olarak bilinen bu ürünümüz aslında evcil hayvanların, evin pencere ya da kapılarından dışarıya çıkmalarını önlemek amacıyla kullanılır. Kedi sineklikleri sayesinde evcil hayvanlarınız üst katlardan aşağı düşmezler ve böylece hem daha konforlu hem de daha güvenli olurlar.

Kediler için kullanılan kedi sinekliği diğer sineklikler ile aynı görevi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken, aynı zamanda evcil dostunuzun siz istemediğiniz zamanlarda dışarı çıkmasına engel olmaktadır. Sinekliği pencere ve kapılarda kullanabilirsiniz. Bahçe katında yaşayan ama evinde kedi ve benzeri hayvan beslemeyen müşteriler tarafından da tercih edilen kedi sinekliği, dışarıdan gelecek davetsiz misafirlere karşı evlerini güvende tutmak içinde kullanılmaktadır.

Kedi sinekliklerinde, normal sinekliklerden farklı olarak kedilerin ya da diğer evcil hayvanların tırnaklarıyla tülleri yırtmaması için fiberglas tül yerine daha sağlam olan galvanizli tel kullanılır.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac