Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Aksaray Sineklik

1.401
Aksaray Sineklik

Aksaray Sineklik Sistemleri, İstanbul’un her ilçesine sineklik hizmeti götürdüğü gibi Aksaray’a da sineklik hizmeti götürüyor. Hem imalatını hem de montajını başarılı bir ekiple yıllardır yapan ekibimiz,  müşterilerle birlikte aldığımız kararlar sayesinde yolumuza devam etmekteyiz.

Her zaman en iyi sinekliği üretmek ve bunu uygun fiyat çizelgesiyle birleştirip müşteriye sunma hedefimiz var. Sineklik modellerinin yanında firma olarak, yapı sistemleri de yapmaktayız. Tüm ürünleri kendimiz ürettiğimiz için gayet uygun fiyat tablosu çıkartıyor ve hızlı, temiz işçilikle montajını yapıyoruz.

Aksaray Sineklik

Son yıllarda oluşan sineklik ihtiyacına karşı doğan bir firmayız. Tüm doğramalara sineklik hizmeti sağlamaktayız. Montajını üstlendiğimiz sineklik modelleri asla bakım istemeyenlerdir. Kurulumu çok basitçe tecrübeli ve uzman ekiple yapılır. Tüm ürünlerimizde renk kataloğu bulunmaktadır. Müşteri istediği takdirde farklı renk seçeneği üreterek montajını yapmaktayız. Ayrıca, müşteri ve sonuç odaklı çalıştığımızdan dolayı müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı vizyon olarak edindik. Müşteriye ekonomik olarak çözüm yolları üretiyor ve ödemesini kolaylaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken bizi arayıp randevu talep etmeniz. Uygun zamanda ev veya iş yerinize gelip ölçü alıp fiyatlandırma aşamasından sonra çalışmalara son hızla başlıyoruz.

Farklı türlerde sineklik modelleri

Sineklik Sistemleri olarak, sineklik modellerinin hepsinin kendi üretim fabrikamızda üretmekteyiz. Bundan dolayı, farklı türlerde sineklik modeli tasarımını müşteri ile buluşturuyoruz. Bünyemizde bulunan farklı türlerdeki sineklik modelleri şunlardan oluşmaktadır;

  1. Evcil hayvanların kaçışını önleyen Kedi Sineklik
  2. Cam balkonlarda kullanılan Cam Balkon Sineklik
  3. En çok kullanılan Plise sineklik
  4. Cam ve kapıda kullanılan Stor Sineklik
  5. Yine çok rağbet gören Sabit Sineklik
  6. İçe açılır Sineklik
  7. Menteşeli Sineklik
  8. Plaj olan ilçelerimizde kullanılan Plaj Sineklik
  9. Araçlarda kullanılmakta olan Karavan Sineklik

Tüm bu sineklik modellerinin yanında müşteri talep ederse farklı türde sineklik modeli de tasarlayabiliriz. Zengin renk seçeneği ile bu tasarımı güzelleştirme imkânına sahibiz. Sineklik modellerimizde güvenlik kilitleri bulunmaktadır. Canlı hayvan sinekliğinde tel, çelikten oluşmaktadır. Ayrıca, üretimini yapmış olduğumuz sineklik modelleri yatay, dikey, duble, açmalı, sürmeli, katlamalı diye ayrılmaktadır.

Sineklik buradan inceleyebilirsiniz
Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz
Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz
Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz
Dikey Plise Sineklik  Buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: