Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Ardahan Sineklik

1.499
Ardahan Sineklik

Ardahan Sineklik Sivrisineğiyle, karasineğiyle, meyve sineğiyle pek çok çeşidi bulunan bu sinekler pek çok kişinin korkulu rüyasıdır. Vakit geçirdiğimizde pek çok yerde özelliklede yaz aylarında sineklik görmek çok olası oldu. Sinek popülasyonunu azaltan en sağlıklı yöntem tabii ki de sinekliklerdir. Çöplerimizi sık sık çöp toplama yerlerine atsak da,  yemek ve yemek artıklarını ortalıkta bırakmasak da yaz sıcaklıklarında sineklerden kurtulmak pek mümkün olmuyor. Peki sinekliklerin diğer alternatif çözüm yollarından ne gibi bir üstünlüğü var?

Ardahan Sineklik

Pek çoğu takılıp çıkarılabilir bir yapıdadır, duruma göre kaldırabilir ve zamanı gelince takılabilir. Sağlığı tehdit edecek herhangi bir kimyasal bulundurmayan sineklikler size, sevdiklerinize ve çevreye zarar vermez.  Sineklikler kolay temizlenir ve kullanımı kolaydır, her türlü kapı pencereye ayarlanabilir. Hava akışını sağlar, tozdan korur. Artık estetiğe önem veren sinekliklerde üretilmektedir, sineklik taktırırken estetikten taviz vermenize gerek kalmamaktadır. Birçok evcil hayvanın da düşmesini, kaybolmasını engellemektedir.

Sineklik yapısı gereği esnek ama güçlüdür, birçok kemirgenin zarar vermesi ve içeri girmesi olası değildir. İstenildiği takdirde açılabilir ya da sabit modelleri seçilebilir. Eğer bir şey çırpmak istersek, ya da biriyle konuşmak istersek rahatlıkla sinekliği modeline göre içeri ya da dışarı açarak gerçekleştirebiliriz. her ihtiyaca uygun olarak plise sineklik, stor sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, içe açılır sineklik, sabit sineklik, motorlu sineklik, plaj sineklik, cam balkon sineklik, karavan sineklik ve kedi sineklik çeşitlerimizle gerekli desteği size sağlamaktayız.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac