Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Bağcılar Sineklik

1.687
Bağcılar Sineklik

Bağcılar Sineklik İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan ev ve iş yerlerine sineklik modelleri sağlayıcı olarak tanınan My Sineklik Sistemleri, genel olarak sineklik modelleri ve yapı sistemleri kategorilerinde tanınmaktadır. Her türlü yapı bölümünün yapıldığı firmamızda, ayrı olarak sinek savar olarak bilinen sineklikleri de imal edip takmaktayız.

Tüm müşterilerimizle ortak bir şekilde memnuniyet ilkesiyle çalışan My Sineklik Sistemleri, yaz kış demeden hizmet vermeye devam ediyor. Evimizde genellikle istemeyeceğimiz olan sinek, sivrisinek, arı gibi hayvanlardan korunmak için sineklik üretiyor ve bunu, en ucuza müşteriye satma işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bünyemizde farklı farklı türde sineklik modelleri ve renkleri bulunmaktadır. Müşteri hangi ürünü hangi rengi seçerse ona göre çalışıyor ve hızlı bir şekilde teslimini sağlıyoruz.

Bağcılar Sineklik

Hem Bağcılar hem de İstanbul’u tüm ilçelerine hizmet veren My Sineklik Sistemleri,  tecrübeli ekip, uygun fiyatlar, hızlı iş ile yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir. Amacımız doğrultusunda; en iyi sineklik sistemlerini üretmek ve bu ürettiklerimizi müşteri ile buluşturmak yer almaktadır. Sonuç odaklı ve sistemsel çalıştığımız için müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutmaktayız. Firma olarak, Yerinde ölçü ve farklı renk seçenekleri ile kaliteli iş sağlama peşindeyiz. Müşteri odaklı çalıştığımızdan dolayı 7 gün faal olarak çalışmaktayız. Müşterini tek yapması gereken randevu almaktır. Sonrasını beraber yürütüp sonuca ulaşıyoruz.

Sineklik modelleri havuzu

Hem imalatçı hem de ihracatçı bir yapıda olduğumuzdan dolayı farklı farklı ürünlerimiz havuzumuzda bulunmaktadır. Müşteriye her zaman hazır olanlardan değil 0’dan yani baştan üretiyoruz. Kaliteyi asla elden bırakmıyor ve yolumuza böyle devam ediyoruz. Çeşit çeşit sineklik modellerimiz şunlardan oluşmaktadır:

  1. Yatay, dikey ve duble olarak plise sineklik
  2. Dikey, yatay ve duble olarak stor sineklik
  3. Tek, alın alına ve çift kanat sürme sineklik
  4. İçe açılır kapı ve fitilli sineklik
  5. Motorlu sineklik
  6. Menteşeli sineklik
  7. Canlı hayvanların dışarı çıkmasını engelleyen çelikten sineklik
  8. Cam balkonlarda kullanılan sineklik

Tüm bu kategorileri yıllardır yapmaktayız.  Hem bu sineklik modellerini yapıyor hem de müşteriye uygun çözümler sunuyoruz. Yenilikçi tasarımlara da kapımızı sonuna kadar açık bırakıyoruz.

Sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz
Dikey Plise Sineklik  Buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac