Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Balkon İçe Açılır Sineklik

Balkon İçe Açılır Sineklik

İçe Açılır Fitilli Sineklik Havaların ısınması ile birlikte yaşam kalitemizi düşüren sorunlardan biri de özellikle geceleri gelen sivrisineklerdir. Sivrisinekler taşıdıkları hastalıklar sebebiyle sağlığımızı da tehdit etmektedir.  Bu anlamda Sineklik sistemleri olarak yaşam kalitenizi arttırmak amacıyla evlerinizde ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz çalışmayı gerçekleştirmekteyiz.

İçe açılır fitilli sineklik sistemleri daha çok, standart bir sinekliğin uygulanamayacağı dar alanlarda uygulanır. Bu anlamda evinizde uygulama yaptırmak istediğiniz alnın tasarımı bizim için küçük bir ayrıntı haline gelir.

 

Ürün Görselleri

İçe Açılır Fitilli Sineklik

Kullanım alanı olarak değerlendirme yapacak olursak, bina boşlukları, havalandırma pençeleri, panjur tasarımı yapılmış pencerelerde ve evlerin çatılarında yer alan ve kuşluk penceresi olarak ifade edilebilecek alanlarda uygulanır.

İçe açılır fitilli pençeler, tasarımı sebebiyle özel kalın fitillere sahiptir ve bu anlamda, maksimum oranda koruma sağlar. Bu da maksimum müşteri memnuniyeti anlamına gelir. Mevsimsel koşullardan ve hava değişimlerine karşı dayanıklıdır. Ani hava ısınmaları ya da soğumalarından etkilenmez.

sistemler sineklik firmamız garantisi ile talep ettiğiniz alana uzman teknik ekibimizce gerekli ölçümlerin yapılmasının ardından uygulanır. Talebiniz doğrultusunda, istediğiniz renkte tasarlanabildiği için, evinizin estetik görünümünü bozmayacağı gibi, dekoratif bir görünümün elde etmenize de yardımcı olacaktır.

Siz de yaşam kalitenizi arttırmak, sineklerle ve türlü haşerelerle baş etmek isterseniz vakit kaybetmeden ulaşın size özel teklif ve fırsatları kesinlikle kaçırmayın.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac