Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Balkon İçin Sineklik

Kapı, pencere, teras ve cam balkonlarınızda rahatça kullanabileceğiniz stor sineklikler kendi kutusu içerisine toplanarak hiç yer kaplamaz ve yapısı gereği binaların dış cephelerini bozmaz.

Stor Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı

Garanti süresi: Stor sineklikler 1 yıl garantilidir.

Stor sineklik pencerenizin önünde bulunan ferforje, korkuluk, panjur gibi engellerden dolayı menteşeli sinekliğin kullanılmadığı durumlar için alternatif bir ürün olup, kapı ve pencerelerinizde size kolaylığı ve rahatlığı sağlayan bir sineklik modelidir. Opsiyonel olarak tavsiye ettiğimiz yaylı fren sistemi ile, dikey stor sineklik alt kilitlerden kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. Sineklik tülünü ve borusunu dayanıklı alüminyum kutu gizler.

Stor sineklik sistemlerimiz herhangi bir kimyasal madde içermez. Hava koşullarına oldukça dayanıklı olan, tek dokunuşla açılıp kapanan fiberglas tül mekanizması, otomatik olarak kendi kutusuna toplandığından, sinekliği kışın söküp başka bir yerde muhafaza etmenize gerek kalmaz.

Ahşap, PVC, alüminyum ve pimapen gibi her türlü kapı ve pencereye dikey veya yatay olarak monte edilebilen stor sinekliklere aynı zamanda yukarı ve aşağı veya sağa ve sola doğru hareketinden dolayı sürgülü sineklikte denir. Standart veya istediğiniz renklerde sizin ölçülerinize özel olarak üretilen stor sineklikler, kullanıldığı yerlerde çok şık bir görünüm sunarlar.

ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac