Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Balkon Kedi Sinekligi

Balkon Kedi Sinekligi

Kedi Sinekligi Evlerimizde beslediğimiz evcil dostlarımız, ailemizin bir ferdi, adeta bir evlat olur. Bu anlamda, onların konforu ve güvenliği için, hiçbir masraf ve fedakârlıktan kaçınmayız. Onlarda bize bu hassasiyetimiz karşılığında koşulsuz ve sonsuz sevgilerini verirler.

Özellikle şehir hayatı evcil dostlarımız için pek de uygun değildir. Özellikle çok katlı binalarda yaşayan aileler için evcil hayvan beslemek konusu daha da özen gösterilmesi gereken bir konudur. Eğer gerekli önlemler alınmazsa evcil dostlarımız, ev dizaynlarımız sebebiyle, düşmelere bağlı olarak ciddi yaralanmalar yaşayabilir.

Şehir hayatında var olan binaların tasarımları pet dostlarımıza uygun değildir ancak bu kesinlikle,  evcil dostlarımızı hayatımızın dışında tutmamız anlamına gelmez. Gerekli önlemleri aldıktan sonra, kolaylıkla evcil dostlarımızı güvenli yuvamızda besleyebiliriz. Ev dizaynlarımızı küçük bir ayrıntı olarak kalır.

Ürün Görselleri

Kedi Sinekligi

Sivrisan sineklik olarak, evlerinizde sizinle yaşamı paylaşan dostlarımızı çok önemsiyor ve onların yaşam kalitesini maksimum seviyeye çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz hizmeti veriyoruz. Kedi sineklik olarak adlandırdığımız sineklik ürünü sayesinde, evcil dostlarımız kedi, köpek ve kuşlar için, maksimum oranda koruma ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Pet tasarım sineklik modelimiz ile hem siz hem de evcil dostunuz rahata kavuşacak. Çelik tek kilit sistemi bulunduran tasarımı ile kedi sineklik modeli, pencere ve kapılara istediğiniz biçimde kullanılabilmektedir.  Bu anlamda uzman teknik ekibimiz tarafından istediğiniz tüm dışa açılan alanlarda kullanılabilmektedir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Aynı zamanda kedi sinekliklerinde, normal sinekliklerden farklı olarak kedilerin ya da diğer evcil hayvanların tırnaklarıyla tülleri yırtmaması için fiberglas tül yerine daha sağlam bir tül olan galvanizli tel kullanılır. Kedi sinekliği yaptırmadan önce ölçü alınmalı, kaliteli malzemeler kullanıldığından emin olunmalı, uzmanlar tarafından hazırlanmalıdır. Fakat bu sineklikler diğer modeller gibi kolay kullanıma sahip değildir, koruma amaçlı olduğu için daha sert ve sabittir. Aynı zamanda diğer modeller kadar estetik görünmez. Menteşeli kedi sinekliği,  piyasadaki önüne plastik cam konulan ürün gibi havayı kesmez. Kullanılan özel çelik tel kediye kesinlikle zarar veremez. Tel dışarıdan ittirilse dahi,  yerinden çıkmaz. Aynı zamanda sürme kilit / demir çıt çıt kedinin açamayacağı bir ürün olması bakımından güvenilirdir. Kullanılan tel sinek geçmeyecek aralıktadır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac