Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Balkon Plise Sineklik

Balkon Plise Sineklik

Yatay plise sineklik evlerinizde fazlaca şık ve yazları oldukca huzur sağlayabilmektedir. Cam balkon, pvc, alüminyum, ahşap ve benzeri gibi her türlü doğrama sistemlerine uygulanabilmektedir. Dekoratif manzaraü ve basit kurulum ve rahat kullanım sağlamaktadır. Yatay plise sineklik alt eşik sistemi ile rahat hareket etme özelliği taşımaktadır. Kullanılışı fazlaca kolay olup eliniz ile ittirmeniz yeterli olacaktır.

 

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Yatay plise sinekliklerin çoklu renk seçenekleri mevcuttur. Yatay plise sineklikler polyester özelliği ile güneşe dayanıklı olup suya ve güsevinç dayanıklıdır. Bu sayede devamlı sineklik değişimine gerek duymaz ve maddi anlamda evinize katkı sağlamaktadır. Dikey plise sinekliklerin alt panellerinde rüzgâr stopları vardır. Bu rüzgâr stopları hem de güvenlik işlevi görerek, hem de fitilin tülden çıkmasını engellemektedir.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Kötü hava şartlarında itmeden, çekilmeden, etkilenmez ve kullanımda fazlaca kolaylık sağlamaktadır. Yatay plise sineklikler sayesinde evinizi hem karasinek, sivrisinek bununla birlikte haşerelerden korumanız mümkündür. Kapalı profil sistemi özelliği ile evinizi toz ve kirlerden korumaktadır. Yatay plise sinekliklerin hem boyu hem de eni istenilen ölçüde kesilip ayarlanması yapılabilmektedir.

Ürün Videolari

Manuel olarak kullanılmakta ve yatay plise sineklikte yay kullanılmamaktadır. Bu sayede uzun yıllar cevabında bozulmadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Uzun yıllar süresince eviniz de yatay plise sinekliği kullanabilir ve yazları haşere, sinek, sivrisineklerden kurtularak oldukca rahat günler geçirebilirsiniz. Eviniz de estetik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız yatay plis sinekliği tercih etmelisiniz.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: