Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Balkon Stor Sineklik

Balkon Stor Sineklik

Sineklik birçoğumuzun ihtiyacı olan bir sistemdir. İhtiyaç olmasının sebebi ise, özellikle yaz aylarında yoğun olmakla birlikte sineklerin bizi rahatsız etmesinde kaynaklanmaktadır. Sineklik sistemleri evinize girebilecek yürüyen ve uçan haşerelerin önüne geçmektedir. Bundan dolayı oldukça basit ve kolay bir ürün olarak görünse de sinekliğin faydası oldukça önemlidir. Ev, ofis ya da herhangi bir yere sineklik sistemlerini rahatlıkla ve kolayca montajlayabilmek mümkün. Belirli standartlarda satılan sineklik sistemlerini aynı zamanda dilediğiniz ölçüde de yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz ölçüde, dilediğiniz yere sineklik yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ürün Görselleri

Ayrıca sineklik sistemlerini yaptırmadan önce, sineklik fiyatı almayı unutmayınız. Sineklik fiyatı alırken en önemli husus ölçülerin belirlenmesidir. Sineklik sistemi yaptırırken bu ölçüler ve seçtiğiniz model fiyatlandırma konusunda oldukça etkilidir. Uçan ve yürüyen haşerelerden kurtulmak için sineklik taktırmak oldukça önemlidir. Sineklik taktırarak bu gibi sorunlardan kurtulabileceğiniz gibi, sağlığınızı da koruma altına almış olacaksınız. Sağlığınızı sineklik taktırarak koruma altına aldığınız gibi, bulunduğunuz yere girebilecek olan sineklerin ya da haşerelerin yaymış olduğu hastalıklardan da korunmuş olacaksınız. Sineklik sistemleri ölçüsü doğru alınmış her yere montajlanabilir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Transparan yapısı ve tel şeklinde olmasından dolayı, haşerelerin giriş-çıkışını engellediği gibi hava sirkülasyonunu da başarılı bir şekilde sağlar. Sineklik sistemleri sayesinde yaz aylarında geceleri rahat bir uyku geçebilir, sinek ısırıklarından ya da sinek ısırığına bağlı olarak oluşan kaşıntılardan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda sineklerin ısırmış olduğu yerden insan vücuduna birçok hastalığın girişi sağlanmaktadır. Bundan dolayı sineklik sistemleri sayesinde sineklerin bulunduğunuz bölgeye girişi engellenir.

 

Ürün Videolari

 

Bulunduğunuz bölgede sinek ya da haşere çok ise, sineklik sisteminiz yoksa almış olduğunuz önlemler yetersiz kalabilir. Sizi sineklerin yaymış olduğu hastalıklardan koruyan, geceleri rahat bir uyku çekmenize imkan sağlayan bu sistemi bize ulaşarak taktırabilirsiniz. Sineklik sistemi satın alırken, seçmiş olduğunuz model oldukça önemlidir. Taktıracak olduğunuz yerin ölçüleri ile birlikte modelde uyumlu olmalıdır. Bundan dolayı ölçüleri alırken modeli de belirtmenizde fayda var. Ayrıca sineklik sistemi kullanılırken belirli aralıklarda temizlenmesi gerekir. Belirli aralıklarda temizlenen sinekliklerin kullanım ömürlerinin daha uzun olduğu tespit edilmiştir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac