Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Balkon Sürme Sineklik

Balkon Sürme Sineklik

Sineklik kullanımı, yaşam alanlarını havalandırırken dışarıdan gelecek olan dış etmenleri engellemesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle yazlık ve kırsal alanlarda sineklik kullanımı daha yaygındır. Çünkü bu alanlarda, sürüngen, böcek ve sinek daha fazladır ve sineklikler yaşam alanlarını bu canlılardan korumaktadır. Balkon Sürme Sineklik, yaşam alanlarını düşünen kişilere sineklik hizmeti vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.
Balkon Sürme Sineklik firması bünyesinde, her çeşit sineklik çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin başında, standart düz çıkarılabilir ve sabit sineklik, plise sineklik, sürgülü sineklik ve akordeon sineklik gelmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Plise sineklik, yeni çıkan ve son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlamış bir sinekliktir. Balkon Sürme Sineklik özellikle, balkon kapılarında, Fransız balkonlarda kullanılır ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılması tercih edilir. Bu sineklikler dikey ve yatay olarak üretilmektedir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen yere uygulanabilmektedir.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Balkon Sürme Sineklik özellikle pencerelerde kullanılmaktadır fakat istenildiği takdirde kapılara da monte edilebilmektedir.
Balkon Sürme Sineklik, duble olarak bulunan, sağdan ve soldan açılıp kapanabilen plise sineklikler de bulunmaktadır. Bu sineklikler uygulama alanında görüş açısının engellenmesine neden olmazlar ve oldukça kullanışlıdırlar.

Balkon Sürme Sineklik, stor sineklikler de üretmektedir. Stor sineklikler kullanım açısından oldukça rahattır ve kullanımı kolaydır. Dikey olarak uygulanabilen bu sinekliklerde bir alt kilit bulunmaktadır ve bu alt kilitten storun kurtulması ile birlikte stor yukarı kaldırılabilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac