Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Başakşehir Sineklik

1.694
Başakşehir Sineklik

Başakşehir Sineklik İstanbul’un her ilçesine hizmet götüren ekibimiz, Başakşehir ilçesine de sineklik ve yapı sistemleri hizmetlerini yıllardır sağlamaktayız. Amacımız; her ev ve iş yerine yapmış olduğumuz kaliteden ibaret olan sineklik sistemlerini ulaştırmak ve bu yolda ilerleyebilmekten oluşmaktadır.

Başakşehir ilçesinde bulunan ev ve iş yerlerine sineklik sistemleri ulaştırmayı hedefleyen ve bunu uygun maliyet, hızlı işçilik ve tecrübeli ekiple yapayı ilk önceliğimiz olarak tanıyoruz.  Bünyemizde bulunan tüm sineklik modellerini kendi fabrikamızda üretimini yapmaktayız. Bundan dolayı maksimum işçilik minimum ücret prensibi ile hareket ediyoruz.

Başakşehir Sineklik

Başakşehir bilindiği üzere Avrupa yakasında kalmaktadır ve genel olarak ev veya iş yerlerinde kullanılacak ürünler tercih edilmektedir. Bunların en başında plise sineklik modelleri gelmektedir. Kolay şekilde kullanılabilen, bakım yapmaya gerek duyulmayan ve sessiz çalışan sineklik modeli olarak biliniyor. İkinci olarak, balkonlarda yoğun olarak kullanılan sineklik modeli gelmektedir. Cam balkon sineklik modelleri şunlardır;

  • Katlanır Cam Balkon Sineklik
  • Sürme Cam Balkon Sineklik
  • Eşiksiz Cam Balkon Sineklik

Tüm cam balkon modelleri, müşterilerin yaz kış ihtiyacı doğrultusunda takma işlemi firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Ayrıca bünyemiz kapsamında; kedi sineklik, sabit sineklik, menteşeli sineklik, plajlarda kullanılabilen sineklik ve içe açılan sineklik modellerini de yapmaktayız.

Müşterilerle sineklik konusunda sağlıklı adımlar atıyoruz

Yıllardır faaliyet yürüttüğümüz firmamızda, müşteri ile birlikte çalışıp sonuçlara varıyoruz. Müşterinin istemeyeceği ya da belirtmediği bir özelliği sinekliklere takmıyor veya uygulamıyoruz. Müşteri ile olan sağlıklı iletişimimizi korumaya öncelik tanıyoruz. Müşterinin zorlanmayacağı ödeme planları çıkartıyor ve buna sadık kalmaya çalışıyoruz. Müşterinin her zaman fikrini almada öncülük tanıyoruz. Başakşehir’de bulunan tüm müşterilerimizi ayırt etmeden koruyor ve güvenini kazanmayı hedefliyoruz. Farklı farklı renk seçeneklerini önceden müşteriye gösteriyor ve kafa karışıklığı olabilecek sebepleri ortadan kaldırıyoruz.

Sınırsız tanınan sineklik hizmeti

Müşteri ile sağlıklı ilişkilerimizin yanında onlara güven de aşılıyoruz. Bu sayede, iş bittikten sonra sineklik konusunda güvence veriyoruz. Sinekliği yaparken müşterinin istediği her türlü özelliği yine ekliyoruz. Müşteri ve sonuç odaklı çalışmayı ilke ediniyor ve bunu yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Sineklik modellerinde orijinal ürünleri kullanıyor ve yan sanayi ürünlerinden kaçıyoruz.

Sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz
Dikey Plise Sineklik  Buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac