Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Bitlis Sineklik

1.294
Bitlis Sineklik

Bitlis Sineklik Sağlıklı evlerin sırrı; bol havalandırmadan geçer. Sürekli olarak kapalı olan camlar, ev içerisindeki kötü havayı hapseder ve böylelikle hem kokuya hem de sağlıksız bir ortamın yaratılmasına neden olur. Bu sebeple, yaşam alanlarımız her gün sıklıkla havalandırılmalıdır. Kış aylarında, havalandırılan evlerde, camların açılmasından dolayı sinek, sivrisinek ve böcek sorunları yaşanmazken yaz aylarında evlere sızan sinek ve böcek sorunları meydana gelir. Bu noktada, Bitlis sineklik firması olarak müşterilerimize hizmet vermekte, dışarıdan gelecek olan sinek ve böcek sorunlarına çözüm sağlamaktayız.

Bitlis Sineklik

Yaşam alanlarının pencere ve camlarına uygulanan sineklikler, farklı çeşitlerde üretilmekte ve uygulanmaktadır. Klasik olan, bilenen düz sineklikler dışında plise, akordeon ve sürgü sineklikler ile Bitlis’te sineklik imalatı, temini ve uygulaması alanında hizmet vermekteyiz. Yerden tasarruf sağlamak isteyen kişilere, akordeon sineklik tavsiye edilirken, yer kaygısı olmayan kişilere istedikleri çeşit sineklik yüksek kalite ile sunulmaktadır.

Bazı yaşam alanlarının pencereleri ve balkonları, standart olarak belirlenmiş ebatların dışında bir ölçüye sahiptir. Bu nedenle, bu yerlere çoğu zaman sineklik gibi malzemeler kolay bulunamaz ve standart olarak hazır halde satılan sineklikler uygulanamaz. Bitlis sineklik firması olarak, müşterilerin verdikleri ölçüde özel olarak üretim gerçekleştirilmekte ve istenilen her yere sineklik uygulaması yapılabilmektedir.

Uygun fiyata, kaliteli malzemeler ile üretilmiş bir sineklik satın alarak, bu malzemeyi yıllarca kullanmak isteyenler Bitlis sineklik alanında faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçebilir ve firmamızın sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanabilirler.

 

Sistem Aluminyum profillerden oluşmaktadır. Plise sinekliğin yatay şekilde çalışması daha uygundur.

Plise sineklik içerisindeki pileli tül ve tülü tutan gergi ipleri Japonya menşeilidir.

Pileli tül PP (%65 polipropilen) üzerine PE(%35 polietilen) kaplamadır. Pileli tül yağmur suyuna maruz kalsa da PP-PE olması tülün sarkmasını önler.
Hava sıcaklığının 40°C geçtiği ülkelerde Polyester tül kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Pileli tül renkleri siyah ve gri renklerden tercih edilebilir. Tül gözenek sayısı: 20X20 gözenek / inch. Özel geliştirilen rulman sayesinde rahat calışır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac