Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Bolu Sineklik

2.147
Bolu Sineklik

Bolu Sineklik Yaz aylarında hemen hemen herkesin şikâyetçi olduğu ortak konu; havaların sıcaklığı ve bununla bağlantılı olarak serinleme yöntemleridir. Yaz aylarında, özellikle de ülkemizde her geçen yaz sıcaklığın artıyor olması beraberinde nasıl daha iyi serinleriz sorusunu beraberinde getirmektedir. Sağlıklı ve ucuza serinlemenin en kolay yolu ise; pencere ve balkon kapılarını açarak eve serinlik katmaktır. Fakat bunun için gerekli olan, haşere ve sineklerin yaşam alanlarına girmesini engelleyen sinekliklerdir.  üretmekte ve satmakta olduğu sineklikler ile müşterilerinin daha sağlıklı ve daha ucuza serinlemesine aracı olmaktadır.

Bolu Sineklik

Bolu sineklik firmasının hizmetleri, müşterilerin istekleri doğrultusunda pencere ve kapılara uygulanmaktadır. İster eski, ister yeni olsun her pencere ve kapıya sineklik uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.  firmasında, sineklikler farklı çeşitlerde sunulmaktadır, bunlar; akordeon, sürgülü, sürgülü pliseli, standart olmak üzere kategorilere ayrılmıştır ve müşterilerin yapılmasını istediği her alan için uyumlu olarak üretilebilmektedir.

Bolu’da sineklik alanında faaliyet gösteren firmamızda, uygun fiyatlar müşterilere sunulmaktadır. Kaliteli ürünlerin uygun fiyat ile sunulmasının dışında; farklı renk ve desen imkânı sağlaması, sineklik ürünlerinin sabit değil; değiştirilebilir oluşu, her boyutta kapı ve pencereye yatay, dikey ya da iki taraflı olarak uygulanabilir oluşu ve sinekliklerin yüzde yüz polyesterden üretilmesi nedeniyle poleni ve tozu filtrelemesi gibi nedenler ile , Bolulular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac