Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Cam Balkon Sinekligi

Cam Balkon Sinekligi

Cam Balkon Sinekliği Cam balkonlara dahil edilebilecek olan sineklikler dahilinde her zaman haşerelerden uzak bir ortamı meydana getirebilmek mümkün olmaktadır. Kolayca monte edilen cam balkon sineklikler sayesinde bu tip böcek sorunlarını tamamen aşabilmek gibi bir durum ortaya çıkacaktır. Herkesin yaz aylarındaki konfor arayışlarını destekleyen cam balkon sineklik modelleri sayesinde ortaya konulabilecektir. Genel olarak cam balkon sineklik seçeneklerinin pliseli ya da katlanır versiyonlarıyla beraber hizmet ettiği de vurgulanmaktadır. Maksimum geçirmezlik özelliği sayesinde haşerelerden uzak yaz aylarını geçirmek isteyenlerin istediklerini ortaya koyma konusunda başarılı bir yol olarak görülebilmektedir. Bu modellerin aynı zamanda yer kaplamaması da kullanıcıların bu tasarımlara olan ilgisini daha da arttıran bir özellik olarak görülebiliyor.

Ürün Videolari

Ürün Görselleri

Cam Balkon Sinekliği Özellikleri

Cam balkon sinekliklere dair sistemlerde kolay kullanımın söz konusu olduğu görülebilmektedir. Aynı zamanda da içerisinde dekoratif sineklik tülü de barındıran bu sineklik sistemlerinin görsel açıdan da uyum sağladığı bilinmektedir. Öte yandan katlanabilir özelliğinden dolayı fazla bir yer kaplamadığı da belirtilmektedir. Oldukça kolay kullanılan bu sinekliklerin farklı renkleri de mevcuttur. Evin dışarıdan hoş bir görünüm sağlayabilmesi adına da tercih edilebilmektedir. Hem yatay hem de dikey biçimde kullanılabilen cam balkon sineklik modelleri, her pencereyle de uyum içerisinde olabilmektedir. PVC, ahşap ya da alüminyum doğrama olan pencerelere kolaylıkla adapte olarak kullanılması da söz konusudur.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Cam Balkon Sineklik Fiyatları

Cam balkon sineklik sitemlerinin fiyatları da en az kullanışlılığı kadar makul bir biçimde sunulmaktadır. Cam balkon sineklik modelleriyle kaplanacak olan alanların boyutu fiyatın belirlenmesi konusunda en önemli kriter olarak adlandırılmaktadır. Aynı zamanda sinekliklerin içerisinde kullanılan ya da montaj işlemlerinde tercih edilen unsurlar da fiyatları az da olsa yukarıya doğru çekebilmektedir. Ancak keşif ya da montaj işlemlerinden herhangi bir ücretin talep edilmemesi de kullanıcıları memnun eden bir ayrıntı olarak öne çıkmaktadır. Cam balkon sineklik modellerinin bu şekilde fiyatlandırılması çok geniş bit kitlenin ilgisini çekmesinin temel nedenidir. Böylelikle her kullanıcıya genel olarak destek sağladığı da her evresinde görülebilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac