Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Çelik Telli Kedi İçin Sineklik

Piyasada kedi sinekliği adı altında bu ürünü yapan bir çok firma var. Ancak biz açık ve net olarak söylüyoruz. Bu kalitede bir ürün yapan yok. Önüne plastik cam koyanlar var. Ancak arkalarına normal tül koyuyorlar ve kedi bu sinekliği yırtıyor. Geriye kalan ise havayı kesen bir ürün oluyor. Peki biz ne yapıyoruz. Bizim ürünümüzde kullanılan özel çelik tel kullanıyoruz. Bu teli kedi kesinlikle yırtamıyor. Aynı zamanda tel aralıkları orjinal normal tül sinekliklerde kullanılan aralıkta olduğu için hava kesimi yapmıyor. Yani hava kesmiyor ve normal sineklik tülü aralığında gözenekler olduğu için telin arasından böcekte geçemiyor. Soranlar olduğu için şu notu da paylaşayım. Tel kedinize zarar vermez. Kedinizde tele zarar veremez. Ömürlük kullanırsınız.

Peki bu teli kullanan başka firmalar var mı ? Evet var bizim 150 tl olarak verdiğimiz ürünü 200 tl olarak veriyorlar. Yani sizlerin piyasadan 120 -130 tl olarak aldığınız fiyatlara yapanlar bizim ürünümüzü kullanmıyorlar. Daha uygun fiyata elde ettikleri telleri kullanıyorlar. Biz 1985 yılından itibaren bu sektördeyiz. Ve her daim kediye göre bir sineklik imalat etmeyi düşündük ve yıllar sonra en son bu şekli aldı. Kullanılan telin kalitesi 304 yani internette arama yaptığınızda kalite standartlarını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 0543 239 78 57

Estetik bir şekilde ve kediye %100 dayanıklı olan bu tel ile yapılan bir ürünün görünüm ve sağlamlık açısından en ufak bir şüpheniz olmasın. Tabi ki sadece kullanılan tel ile iş bitmiyor. Son derece zeki olan hayvanlarımız sinekliği açmaya çalışacaktır. Bu konuda da merak etmeyin. İnsanların dahi kiliti pasif hale getirmeden güç kullanarak açamayacağı bir üründen bahsediyor. Sadece bununla kısıtlı kalmıyor.

Birde şimdi dışarı açılan ürünlere kasa yaparak kilit bağlıyorlar. Şunu unutmayınız ki güneş ve yağmurun etkisi ile zamanla çürüyen parçalar siz fark etmeden kırılır ve dışarı açılan bu sineklik siz fark etmediğiniz için kediniz yüklendiği zaman kırılır ve sineklik aşağı düşer.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac