Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Çeliktel Kapı Sinekligi

Çeliktel Kapı Sinekligi

Sineklik sistemi, yazları adeta bir kurtarıcıdır. Yaz aylarının boğucu sıcağında ve yüksek rutubet oranında sineklerle mücadele etmekten sıkılmadınız mı? Sineklerin taşıdığı mikroplar sayesinde birfazlaca hastalık evinize kadar gelmektedir. Bunun çözüm yolu olarak ilaçlama işlemi düşünüldüğünde bu sorunun kısmen çözülebildiği gözlemlenmektedir.

Ürün Görselleri

Ayrıca devalama işlemi sineklere zararlı olduğu benzer biçimde insanoğluı da etkileyen bir işlemdir. Bundan dolayı genel olarak devalama işlemi yerine sineklik sistemi taktırmak daha iyi bir yol olabilmektedir. Sineklik sistemi sayesinde günün 24 saatinde rahat bir soluk alabilirsiniz. Sineklik sisteminin yapsıcaklıknda bulunan fiberglass özelliği, ürünün uzun kullanımını olası kılar. Sineklik, istediğiniz yere ölçülerini aldığınız taktirde montajlanabilen kullanımı kolay bir üründür. Sineklik sisteminin fiyatları seçilen modele ve küçümsenilmeyen renklere gore değişiklik göstermektedir. Sineklik sistemi yardımıyla yaz aylarında ilaçlama yapmadan sinek probleminden kurtulabilirsiniz.

Sineklik sistemleri kullanmasın kolay olmasından dolayı biroldukca kişi sineklik sistemleri ile bu problemlerın üstesinden gelmektedir. Sineklerin ısırılması önemsiz olarak görülse de, ilerleyen dönemlerde birfazlaca hastalığı tetikleyen en önemli unsurlardan birisidir. Sineklerin ısırmaları cevabında oluşan kızarıklık ve kaşıntılar belli başlı cilt problemlerini bununla beraber getirir.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Hem de özellikle yazları günün her saatinde sineklerle mücadele etmek yerine, rahat bir halde uyumanızı elde eden bu sistem transparan özelliği yardımıyla hava sirkülasyonu konusunda herhangi bir sıkıntıya yol açmaz. Böylelikle sineklerden korunurken bununla beraber havanın giriş-çıkışı engellenmediğinden yaz ayları daha rahat geçer. Sadece sineklerden değil, uçan ve yürüyen her türlü haşerelerin girişini engelleyen sineklik sistemi yardımıyla ailenizi ve kendinizi gece boyunca koruyabilirsiniz.

Ayrıca sineklik sistemi pimapen, ahşap, alüminyum, dış cephe gibi bütün kapı ve pencere sistemlerinde rahatça kullanılabilir. özellikle isteğe bağlı olarak birfazlaca şahıs bebek odalarının kapılarına sineklik yapmış oldurarak çocukların haşerelerden ve sineklerden korunmasını sağlamaktadır. Sineklik sistemleri çağdaş ve şık üretilebilmekle beraber, günümüz teknolojisine uygun şekilde de kullanım uygunluğuna göre şekillendirilebilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac