Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Çelik Tel Kedi Sinekligi

Çelik Tel Kedi Sinekligi

Teknolojinin gelişmiş olması ile birlikte günümüzde sinekler için birfazlaca çözüm üretilse de, hiçbiri sineklik kadar etkili olmamıştır. Sineklik telleri sayesinde birfazlaca kişi rahat bir nefes almaktadır. çünkü yaz aylarının çekilmez sıcağında sineklerle savaşım etmek oldukça zor bir iştir. Sineklik tellerinin yapısı yardımıyla sineklerle mücadeleye artık son. Yazları kapıyı pencereyi kapatmadan huzurlu bir uyku çekmeyi kim istemez ki. Işte bunun tek ve kalıcı bir çözümü var oda sineklik taktırmak.

Ürün Görselleri

Sağlık açısından çok yararlı olan sineklik sistemi yardımıyla, gece boyunca mikrop taşıyan uçan veya yürüyen haşerelerden kurtulacaksınız. Haşerelerin yaz aylarının geçilmez sıcağında meydana getirdikleri sinir bozucu kaşıntılardan da kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca sineklik sistemlerinde kullanılan tellerin yapsıcaklıknda fiberglass özelliği bulunmaktadır. Fiberglass özelliği yardımıyla dışardan gelebilecek biroldukça tehlikeye karşı dayanıklı olmaktadır. Sineklik tellerinin yapısı fiyatta müessir olduğu gibi, sineklik sistemi fiyatı alırken model ve çeşidi de göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Bu tip faktörler sineklik sisteminin tutarlarının değişmesine sebep olabilir. Ayrıca sineklik sistemi muayyen standartlarla üretilmekle beraber, dilediğiniz ölçülerde dilediğiniz yere montajlanabilecek şekilde de üretilir. Yazları rahatlatıcı ve reel anlamda dinlendirici bir uyku çekmek talep eder misiniz? Sineklik modelleri yardımıyla modern ve güzel duyu bir sinekliğe haiz olabilirsiniz. Evinize yahut bulunmuş olduğunuz yere sineklik taktırmak istiyorsanız, ölçüleri almanız yeterli. Sineklik modellerinin en başlangıcında sürgülü sineklik ve menteşeli sineklik gelir.

Bu tarz sineklikler pvc ve pimapen benzer biçimde pencerelerde de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. sineklerin geçişini engelleyen en önemli faktördür. Bununla birlikte transparan olmasından dolayı ise havalandırma konusunda sıkıntı çekmemenize destek sağlar. Sizde sineklik sistemi taktırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Ancak almış olduğunuz ölçülerle beraber sineklik sisteminin modelini ve rengini ileterek kaliteli bir sinekliğe haiz olabilirsiniz. Sineklik sisteminin uzun ömürlü kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Uzun ömürlü kullanımı olan sineklik sistemi ile huzurlu bir soluk alabilirsiniz. Sineklik sistemini belirli periyodlarda temizleyerek kullanım süresini uzatabilirsiniz. Bu temizlik sayesinde tellerin daha güçlü ve diri kalmasını sağlayabilirsiniz.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac