Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Çorum Sineklik

2.133
Çorum Sineklik

Çorum Sineklik Sineklik kullanımı, yaşam alanlarını havalandırırken dışarıdan gelecek olan dış etmenleri engellemesi nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle yazlık ve kırsal alanlarda sineklik kullanımı daha yaygındır. Çünkü bu alanlarda, sürüngen, böcek ve sinek daha fazladır ve sineklikler yaşam alanlarını bu canlılardan korumaktadır.  firması, yaşam alanlarını düşünen kişilere sineklik hizmeti vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. sineklik firması bünyesinde, her çeşit sineklik çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitlerin başında, standart düz çıkarılabilir ve sabit sineklik, plise sineklik, sürgülü sineklik ve akordeon sineklik gelmektedir.

Çorum Sineklik

Plise sineklik, yeni çıkan ve son yıllarda yaygın olarak kullanılmaya başlamış bir sinekliktir. Bu plise çorum sineklikler özellikle, balkon kapılarında, Fransız balkonlarda kullanılır ve dışa doğru açılan kapılarda kullanılması tercih edilir. Bu sineklikler dikey ve yatay olarak üretilmektedir ve müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen yere uygulanabilmektedir. Dikey plise sineklikler özellikle pencerelerde kullanılmaktadır fakat istenildiği takdirde kapılara da monte edilebilmektedir.

Firmasında, duble olarak bulunan, sağdan ve soldan açılıp kapanabilen plise sineklikler de bulunmaktadır. Bu sineklikler uygulama alanında görüş açısının engellenmesine neden olmazlar ve oldukça kullanışlıdırlar.

firması, stor sineklikler de üretmektedir. Stor sineklikler kullanım açısından oldukça rahattır ve kullanımı kolaydır. Dikey olarak uygulanabilen bu sinekliklerde bir alt kilit bulunmaktadır ve bu alt kilitten storun kurtulması ile birlikte stor yukarı kaldırılabilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac