Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Dikey Plise Sineklik

Dikey Plise Sineklik

Dikey Plise Sineklik Günümüzde sineklik sistemlerine yeni bir bakış açısı getiren plise sineklikler kullanış açısından sorunsuz bir şekilde çalışıp alternatif çözümleri ile diğer sineklik sistemlerinden oldukça üstündür. Dikey plise sineklikler üstün ve yenilikçi bir özelliğe sahiptir.

Plise sineklik pvc, plise sineklik ahşap, alüminyum gibi her türlü doğramada kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra menteşeli sürme, Volkswagen sürme, kapı ve pencere sistemlerinde de uygulanabilmektedir. plise sineklikler hem yatay kapı sineklik ve dikey pencerelerde uygulanabilir. plise sineklikler katlanabilir tüllere sahiptir. plise sineklikler kapılarda genişlik olarak 400 cm yükseklik olarak 260 cm yüksekliğe kadar çıkabilen ve görünümü etkilemeyen alternatifsiz tek sineklik sitemidir.

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Dikey Plise Sineklik

plise sineklikler balkon kapıları, Fransız balkonlar, cam balkon ve dışa açılabilir kapılar için kullanımı oldukça ideal bir ürün olup, açma ve kapama işlemi basittir.  plise sineklikleri ister yazın ister kışın kullanabilirsiniz. Yaz ayların da herkesin şikayet ettiği kara sinek, sivrisinek, haşere gibi canlıların içeriye girmesini engellemektedir. Kullanışı oldukça kolay ve yaz aylarında gönül rahatlığı pencere ve kapılarınızı dikey plise sineklikler sayesinde açabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz


Sineklik Plise Sineklik Fiyatları

Yaz ayları birçoğumuzun kapıları ve pencerelerinin açık olduğu aylardır. Oldukça sıcak ve boğucu geçen yaz aylarında kapı ve pencerelerinizi kapatmak istemiyor ve yaz aylarının tadını çıkarmak istiyorsanız, işe sineklik fiyatlarını öğrenmekten başlayabilirsiniz. Sineklik sistemi oldukça basit ve kolay görünse de, birçok olayda ve durumda kurtarıcı özelliğe sahiptir. Gece ya da gündüz herhangi bir durumda sinekler tarafından rahatsız edilebilirsiniz. Sineklik sistemleri, sizin rahatınıza ve evinizin uygunluğuna göre tasarlanabilmektedir. Bundan dolayı özellikle kapılarınıza uygun sineklik tercih etmeniz gerekir. Kapılar sıklıkla kullanıldığı için, sineklik sisteminin doğru bir şekilde kurulması oldukça önemlidir. Aynı zamanda sineklik fiyatları belirlenirken kapı ve pencere sayınızın önemi büyüktür.

Evinize dahil olan ne kadar pencere ve ne kadar kapı varsa fiyata dahil olacağından, fiyatta artış olabilir. Ayrıca sineklik takıldıktan sonra evin içerisine girebilecek tehlikelerin önüne geçilmiş olur. Sinekliğin en önemli özelliğinden birisi ise, hava giriş-çıkışını sağlarken bu tarz tehlikelerin önüne geçmesidir. Uçan ve yürüyen böceklerin ev içerisine girmesini engelleyen sinekliğin fiyatının belirlenmesinde modelin ve renginde etkisi vardır. Şimdiye kadar birçok önlem alıp sineklerden ya da böceklerden kurtulamadıysanız, sineklik taktırmamışsınız demektir.

Ürün Videolari

Plise Sineklik Fiyatlari

Sineklik alırken bir ömür boyu kullanılabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Satın alınan sineklikler, yapısından bulunan fiberglass tül özelliğinden dolayı güneşte yanmamakla birlikte çürüme gibi problemlerle karşılaşmanıza sebep olmaz. Birçok çeşidi ve modeli olan sineklikleri taktırmak için fiyat bilgisi alabilirsiniz. Aynı zamanda sineklerin modellerine göz atabilir, beğendiğiniz rengi belirterek bize dönüş sağlayabilirsiniz. Sinir bozucu ve oldukça rahatsız edici sineklerden kurtulmanın tek çözüm yolu sineklik taktırmaktır. Sineklik taktırmak için almış olduğunuz ölçülerin doğruluğundan emin olun. Sineklik fiyatları alabilmek için sineklik ölçülerine ihtiyaç duyacaksınız. Bundan dolayı sineklik ölçülerini doğru almanız önemli.

Taktırmış olduğunuz sineklik sayesinde içinde bulunmuş olduğunuz rahatsız durumlardan kurtulacağınız gibi sinekler tarafından bulaştırılan hastalıklarında önlemini almış olursunuz. Sineklikler sayesinde özellikle geceleri huzursuz eden sinekleri artık önemsemeyeceksiniz. Sineklik her türlü kapı pencere modellerine montajlanabilen bir ürün olduğundan dolayı, montaj sırasında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac