Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Dikey Stor Sineklik

Dikey Stor Sineklik

Dikey stor sineklik sinekler ve diğer haşeratlar özellikle yaz günlerinin en rahatsız edici şeylerinden biridir. Evinizin konforlu ortamında ömürınızı sıkıcı hale getirebilen sinekler ve haşeratlar sıcak aylarda açılan pencerelerden evin içesine doluşmaktadırlar. Bu durumu engellemenin sinek ilacı gibi kimyasal ürünlerle kati çözüme ulaşmadığı belirtmekte fayda vardır. çünkü bu kimyasal ilaçlar hem insan sağlığına zararı olandır aynı zamanda bu sıkıntı karşısında kesin bir çözüm getirmemektedir. özellikle evcil hayvana sahip olanlar için pencere açmak hem evcil hayvanın dışarıya çıkmasından aynı zamanda sineklerin evin içine doluşmasından dolayı zorlayıcı hale gelmektedir. Bu sorunların en genel geçer ve kati çözümü dikey stor sinekliktir.

 

Ürün Görselleri

Dikey stor sineklik

Firmamız evinizin dekorasyonuna uygun dikey stor sineklik ile size en kaliteli ve güzel hizmeti sağlamaktadır. Birçok desen ve model seçeneği ile sizinle ortak karar vererek pencerelerinizin ölçüsünü aldıktan sonrasında sineklik hazır hale getirilir. Kolay montajı ile evinizin dekorasyonuna ahenkli bir koruyucunuz olur. Artık dışarıdan içeriye sinek ve ya haşerat gelemeyeceği benzer biçimde evcil bir hayvana sahipseniz bu evcil hayvanınızın da dışarıya çıkmasını önlemiş olmuş olursunuz.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Tecrübeli takım, müsait fiyatlar, hızlı iş ile yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir. Hedefimiz doğrultusunda; en iyi sineklik sistemlerini üretmek ve bu ürettiklerimizi müşteri ile buluşturmak yer almıştır. Sonuç odaklı ve sistemsel çalıştığımız için alan kişi memnuniyetini her şeyden önce tutmaktayız. şirket olarak, yerinde ölçü ve farklı renk seçenekleri ile kaliteli iş sağlama peşindeyiz. Satın alan odaklı çalıştığımızdan dolayı 7 gün etkin olarak çalışmaktayız. Müşterini tek yapması ihtiyaç duyulan buluşma almaktır. Sonrasını birlikte yürütüp sonuca ulaşıyoruz.

Ürün Videolari

 

Böylece özellikle evcil hayvanınızın yaralanmasını engellemiş olmuş olursunuz. Hepsi sırasında pencerelerinizin sürekli kapalı kalmasına gerek kalmamıştır. Ek olarak kimyasal bir ekip sağlığa zararlı ilaçlar kullanmanız da gerekmemektedir. şayet siz de; eviniz için böyle konforlu bir sahibi olmak istiyorsanız firmamız size hizmet vermekten sevinç duyacaktır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac