Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Duble Stor Sineklik

Duble Stor Sineklik

Duble Stor Sineklik Yaz aylarının sıcağında pencere ve kapıların kapanmak istenmemesi son derece doğal bir istektir. Bu isteği engelleyecek tek şey evinizin ve ya iş yerinizin içine doluşacak ve size rahat vermeyecek sineklerdir. Sinekler için kesin çözüm özellikle geniş alanlar için tasarlanmış duble stor sinekliklerdir. Diğer çözümler sinekler için geçicidir. Özenle hazırlanmış sineklikler bu konuda size kesin çözüm getirmektedir.

 

Ürün Görselleri

Duble Stor Sineklik

Duble stor sineklikler sağa doğru ve ya sola doğru yatay olarak çalışması sağlanabilmektedir. Ayrıca; aşağıdan yukarıya doğru çalışan mekanizmalar da üretilebilmektedir. Firmamız müşterilerimizin isteğine göre bu mekanizmalardan pencere ve kapıların ölçülerine göre üretim sağlayabilmektedir. Duble stor sinekliğin diğer sinekliklerden farklı olarak geniş alanlara uygulanabilmektedir. Bu yüzden özellikle iş yeri gibi geniş alanlara uygun olabilmektedir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Sineklik Modelleri

Sineklik kullanılmak istenmediğinde toplanabilme özelliğine sahiptir. Böylece müşterilere daha kolay bir kullanım olanağı sağlanmaktadır. Ayrıca; kullanılmadığı zamanlarda tülün toplanması sinekliğin ömrünün daha fazla olmasını sağlayacaktır.  Tül kısmı dekorasyon açısından herhangi bir kötü görüntüye sebebiyet vermemektedir.

Ürün Videolari

 

Çeşitli desen ve renk seçenekleri ile dekorasyonunuza en uygun duble sineklik tercih etmeniz mümkündür.  Tek bir mekanizma ile açılıp kapanabilen stor sineklik kullanım açısından oldukça rahattır. Bu sayede zorluk yaşamadan kapı ve pencerelerinizi açmanız ve ev, iş yeri gibi alanlarınızın sineklerden, haşeratlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac