Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Duşakabin

<h2>Duşakabin</h2>

Sivrisan duşakabin sistemleri yeri üretim ve kendi imalatımızdir. Birbirinden farklı modelleri ve kullanım alanına göre değişen özellikleri ile sayısız nitelikteki bu ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bize iletebilirsiniz. Her zevke, her banyoya özel tasarlanmış olan duşakabinler arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gerek bazı hususlar vardır. Modelin ve rengin önemli olduğu kadar duşakabin ebatının banyodaki alana uygun olup olmaması da önemlidir. Bununla ilgili en çok merak ettiklerinizi birazdan cevaplayacağız. Fakat yine de belli bir fiyat vermek gerçekten çok zordur. Çünkü en küçük detaylar bile fiyatların oynamasına neden olur.

Duşakabin Modelleri

Kapı sisteminden renklerine, camlardan boyutuna kadar bir sürü farklı model ile karşınızdayız. Bu modelleri kısaca açıklayacak olursak eğer, tek duvar çift duvar ve üç duvar arasına konulabilen duşakabinlerimiz mevcut. Özellikle kapı sisteminde bu duvarların sayısı ve yeri oldukça önemli oluyor. Tam dönebilen kapılar normal ev kapıları gibi açılabiliyor, yarım dönebilen kapılar ise aynı sistemle çalışıyor fakat et kapısı gibi tam açılmıyor, yarım açılıyor. Sürgülü sistemde ise tek ve ya çift olarak kapıların sürülmesiyle açma kapama işlemi gerçekleştiriliyor. Bunların dışında oval, bar kapılar, katlanabilen panel kapı gibi farklı şekillerde kapılar da mevcut. Şişli duşakabin modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat için bize ulaşmanız yeterli.

Duşakabin Özellikleri

Her zevke, her banyoya uygun duşakabinlerimiz ile sizlere hem şık bir görüntü hem de hijyenik bir ortam sunacağız. Banyo ederken etrafa su ve köpük sıçramasını önleyen bu sistem kesinlikle evinde titiz olan her ev şahininin işine yarayacaktır. Ayrıca banyo sonrası etrafı temizleme derdiniz olmayacağından, temizlik açısından da oldukça kolaylık sağlayan bu duşakabin sistemi banyonuza hem göze hitap eden eşsiz bir görüntü hem de gayet hijyenik bir ortam oluşturacak. Bu bilgiler eğer yetersiz geldiyse ve Şişli duşakabin özellikleri ile ilgili kafanızda oluşan soru işaretleri varsa bir tık uzağınızdayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac