Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Düzce Sineklik

1.580
Düzce Sineklik

Düzce Sineklik Pencerelerin çok sık açık kalmasının istendiği durumlarda cam sineklik imdada yetişir. Pencerelerin bulunduğu çerçevenin içine cam gibi monte edilen, tül veya fiberglas telden oluşan sineklik örtüsü hem evinize düzenli temiz hava girişini sağlayacak hem de sinek ve böceklerin geçişini önleyecektir. Cam sineklik uygulama aşamasında kullanıcılara oldukça pratik montaj imkânı verir. Düzenli ölçü almak ve titiz bir işçilik ortaya koymak yeterlidir. Günlük hayatta veya havaların sıcak olduğu zamanlarda, sineklikler hayat kurtarır gözüyle bakıyoruz çünkü; camdan hem hava girmesini isteriz hem de içeriye sineklerin böceklerin girmesini istemeyiz işte tamda bu sırada devreye

Düzce Sineklik

Sineklik girmektedir. Her ne kadar perdeyle engellemeye çalışsak da onlar içeride vızır vızır dolaşmaktan üşenmezler. Bunların bir de insan kanıyla beslenenleri var sivri sinek dediğimiz bir tane olması bizim için yeterlidir. Çünkü küçük çocuğumuzdan tutun da bizi ısırmaları bile bizim için başlıca bir sorun onların çıkarttığı sese dahi tahammül edemeyecek zamana geldiğimizde nerden açtım şu camı dediğinizde Düzce My Sinekliğe teşekkür edeceksiniz. Hem kullanımı bakımından hem de bizi korumasından çok memnun kalacağınızı düşünerek sizlere Düzce My Sinekliği öneriyoruz.

Pencerenin açık kısmını tamamen kapladığı için herhangi bir şekilde sinek ya da uçan haşeratın içeri girmesi imkansızlaşacaktır. Bu tür uygulamaların en avantajlı tarafı ise camın benliğini bozmamasıdır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac