Mimar Sinan, İstanbul Cd. 50/B, 34220 Esenler/İstanbul
trende

İki Kanat Sürme Sineklik

İki Kanat Sürme Sineklik

Yazın artan hava sıcaklığı hayatımızda sivrisineklerin ve böceklerin artmasına sebep oldu. Sineklikler ister her zaman kullandığınız evde olsun isterseniz de yazlıklarınız da olsun bir ihtiyaçtır. İki Kanat Sürme Sineklik olarak müşterilerimiz isteklerini ön planda tutarak onların isteklerine göre her çeşit sinekliği üretip montajını yapmaktayız.

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için kullanılan vantilatör evlerin camları balkon kapıları kapalı şekilde serinlemeyi sağlar. Ama bu yöntem uzun vadede insan sağlığı için zararlı ve iyi bir yöntem değildir. Devamlı olarak vantilatör kullanımda baş ve boyun bölgesinde ağrı ve bir süre sonra da boyun bölgesinde tutulmaya sebep olabilir. Ayrı olarak devamlı kullanılan vantilatör elektrik faturasını da yükseltmektedir. Bu yüzden en sağlıklı ve temiz hava solumak açısında evleri camları açarak havalandırmak daha iyi bir seçenektir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Her ne kadar en iyi seçenek camların açılıp bulunduğunuz ortamın havalandırılması olsa da burada da bir dezavantaj oluşmaktadır. Bu sayede temiz hava almak insanların yararına olsa da bu durumda böcekler ve sinekler bulunduğunuz yere girmekte ve bu rahatsızlık verici bir durum oluşturmaktadır.

Sürme SineklikSineklik olarak size yardımcı olmayı camlarınıza sineklik takarak daha rahat bir orta oluşturmayı hedeflemekteyiz.
İki Kanat Sürme Sineklik olarak güvenli ve rahat bir hizmet sunmaktayız. Ürünlerimiz kaliteli, fiyatlarımız uygundur. Üretilen sinekliklerimiz firmamızın garantisi altında yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: