Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kapı İçe Açılır Sineklik

Kapı İçe Açılır Sineklik

İçe Açılır Kapı Sineklik Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yaşam alanlarımızı daha ferah bir hale getirmek için, pencerelerin ve kapıların açık kalmasını isteriz. Ancak günümüz koşullarında ister köy evlerinde ister şehir evlerinde yaşayalım, dışarıda bulunan olumsuz etkenler, açık kalan kapı ve pencerelerde yaşam alanımıza sızar. Olumsuz etkenler kışın, soğuk hava toz ve kir iken, yazın sinek problemi olarak karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle kent insanın doğaya olan özlemi sebebiyle yeni nesil binaların birçoğu yeşil alanlı olarak tasarlanmıştır. Yeşil alanların olduğu bölgelerde her ne kadar ilaçlama çalışması yapılsa da, sinekler kanatlı canlılardır ve ilaç etkisi geçtiğinde geri gelirler. İlaçların da belli bir etki alanı ve süresi vardır. Bu anlamda sineklerle baş etmek konusunda ilaçlamanın kesin çözüm olduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Ürün Görselleri

 

Sivrisan sineklik olarak yaşam kalitenizi düşüren sineklerin ve haşerelerin evlerinizden uzak kalması için, her alana uygulanabilen maksimum fayda ve kullanım kolaylığı sağlayan sineklik tasarımlarımızla ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaktayız.

İçe açılır kapı sineklik sistemleri uygulama alanının dar olduğu kesimlerde kullanılır ve yaz aylarında kapılarınızı kolaylıkla açabilmenize olanak sağlar. İstediğiniz renk ve desende tasarlanabildiği için, evinizin estetik görünümünü bozmayacağı gibi, tasarım bazında bütünleyici bir özellik gösterecektir.

Sizde uzman teknik ekibimizden yaşam kalitenizi arttırmak için destek almak isterseniz, sitemizde bulunan irtibat numaralarımızda iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için mutlaka arayın.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac