Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kapı Kedi Sinekligi

Kapı Kedi Sinekligi

Kapı Kedi Sinekligi sağlam yapısı ile oldukça korunaklı bir işleve sahiptir. Genellikle kullanım alanları soğuk ürünlerin muhafazası ile ayrıca donmuş olan ürünlerin de muhafazası içinde kullanılmaktadır. Menteşeli kapı, kasaplar ya da marketlerin soğuk ve bozulmaması gereken ürünler için özel olarak hazırlanmış olan kısımların kapısı yerine yerleştirilmektedir. Bu sadece market ve kasaplarla sınırlı değildir. Aynı zamanda büyük fabrikaların soğuk dolaplarının kapısı olarak kullanılmaktadır.

Ürün Görselleri

Kapı Kedi Sinekligi

Kapı Kedi Sinekligi kapıların yapıları farklıdır. Menteşeli kapıların kasa kısımları farklı şekillerde yapılmaktadır. Bunlar, panele montajlı, plastik yapıda ya da alüminyum yapıda hazırlanmaktadır. Menteşeli kapıların yapıları gereği nedeniyle montajı sırasında da farklılık göstermektedir. Mesela panele montajlı olan menteşeli kapıların montajı oldukça kolay yapılmakta ve fazla zaman almamaktadır. Üstelik yapıları gereği herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Montajı ve kullanılışı oldukça pratiktir. Alüminyum ve plastik kasalı olan menteşeli kapıların montajı ise, panele montajlı olan menteşe kapılara göre daha uzun sürmekte ve daha ok uğraştırmaktadır. Alüminyum ve plastik kasalı menteşeli kapılar, panellere ya da duvarlara monte edilmektedir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Sinekligi yapımları hakkında oldukça dikkat ve emek harcanmıştır. Menteşeli kapılar, saç kaplama ile yapılmıştır. Menteşeli kapıların yapılışında bilgi vermek gerekirse, iki saç arasında kalan kısma, poliüretan enjekte edilerek hazırlanmıştır. Bu kullanım sırasında, daha doğrusu soğuk odalarının korunması için oldukça yardımcı maddelerdir. Bu nedenle, kullanmak istediğiniz soğuk odalarının, işleyişimde herhangi bir sorun çıkmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Kış aylarında, uygun biçimde tasarlanmış sitemler amacına ulaşır ancak yaz ayları geldiğinde havaların ısınması le birlikte camların açılması ihtiyacı ortaya çıkar. Böyle bir durumda, cam sürme cam balkon sistemlerinde, camlar açıldığında, dışarının tozu içeriye girer. Yine havaların ısınması ile birlikte ister şehir evlerinde ister köy evlerinde yaşanılsın sinek problemi kaçınılmazdır. Sinekler yaşam kalitemizin düşmesine neden olur. Ayrıca bulaşıcı hastalıklar taşıyabildikleri için sağlığımızı tehdit eder. Bu anlamda alınacak en maliyeti düşük önlem sineklik çalışması ile sineklerin yaşam alanımıza girmesini engellemek olacaktır.

Sineklik sistemleri olarak, söz konusu sinek problemini aynı zamanda dışarının olumsuz etkilerini en aza indirmek için siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ile ihtiyaç duyduğunuz hizmet sağlamaktayız. Uygulama ister ev ortamında ister işletmeniz de yapılacak olsun, uzman teknik ekibimiz ile ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaya hazırız. Detaylı bilgi için mutlaka iletişime geçin.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac