Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kapı Stor Sineklik

Kapı Stor Sineklik

Sineklikler, basit ve kullanımı kolay birçok problemle başa çıkmamızı sağlayan bir üründür. Sinekler gün boyu bizlerle birlikte aynı ortamlarda bulunmaktadır. Alabildiğimiz yerlere sinekler için önlem almamız sağlığımız açısından oldukça önemli bir davranıştır. Sineklik sistemleri sayesinde bulunduğunuz ortamda sineklerin olmamasını sağlayabilirsiniz. Sineklik sistemleri isteğe bağlı bir şekilde özel alanlara verilen ölçülere göre tasarlanabilen ürünlerdir. Bundan dolayı birçok yerde sineklik kullanılabilir.

 

Ürün Görselleri

Ayrıca sineklik sistemi istenilen modele göre üretilebilmektedir. Renk seçeneğinin de bulunması ile birlikte, takılacak olan sinekliği daha modern hale getirebilirsiniz. Sineklik, sineklerin taşımış olduğu mikroplardan korunmanızı sağladığı gibi, özellikle yaz aylarında da rahat bir uyku çekebilmenizi sağlar. Sineklik sisteminin yapısında bulunan fiberglass özelliği sayesinde ürünün daha uzun kullanımına destek verir.

Bu özellik sayesinde ürünün zamanla oluşabilecek yıpranma ve yanma gibi problemlerle karşılaşmasının önüne geçilmiş olur. Ailenizi ve kendinizi koruyabilmenin tek yolu sineklik taktırmaktan geçer. Birçok kişi böceklere ve sineklere karşı ilaçlama yapma yoluna gider, fakat ilaçlama işlemi geçici bir çözümdür. Sineklik sisteminde bulunan sert tel örtüler asla esneme yapmaz. Bundan dolayı sineklerin tel örgülerden geçmesi engellenir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Aynı zamanda sinekliğin transparan olması hava sirkülasyonu bakımından oldukça önemlidir. Sineklerden korunurken aynı zamanda kapı ve pencerelerinizi açık tutabilirsiniz. Sineklik sisteminin fiyatları verilen ölçülere ve beğenilen modele göre değişiklik göstermektedir. Değişiklik göstermesinin en önemli sebebinden birisi ise, açılır kapanır özelliğinin modele göre değişmesidir. Modele göre değişen açılır-kapanır özellik kullanım amacına göre belirlenmelidir. Sizde özellikle yaz aylarında sineklerden korunmak istiyorsanız bize mesaj atabilirsiniz.

 

Ürün Videolari

 

Sineklik sistemi sayesinde gece rahat ve huzurlu bir uyku çekebilirsiniz. Sineklik sistemi günümüzde yeni yapılan yapıtlar tarafından da tercih edilmektedir. Aynı zamanda günümüzün şartlarına göre dekoratif ve isteğe bağlı olarak daha modern bir şekilde montajlanabilmektedir. Sinek problemi kökten çözmek istiyorsanız, çözümü kapı ve pencereleri kapatmakta aramamalısınız. Sineklik sisteminin temizliği belirli aralıklarda yapıldığından daha uzun kullanım sağladığı tespit edilmiştir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac