Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kapı Sürme Sineklik

Kapı Sürme Sineklik

Ülkemizde sineklik kullanımı oldukça yaygındır. İster kırsal alanda olsun isterse şehirde olsun genel olarak tüm yaşam alanlarından sineklik kullanılmaktadır. Çünkü sineklikler, dışarıdan yaşam alanlarına girebilecek olan tüm etkenleri alanın dışında tutulmasına yardımcı olmaktadır. Denizli sineklik firması, sineklik hizmetleri ile yaşam alanlarınızın korunmasına aracılık etmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Yaz aylarında, serinlemek için sık sık kapı ve pencere açılır fakat bu durumda, yaşam alanlarının içerisine birçok sinek dolar. Bu durumun önüne geçmenin tek yolu, pencere ve kapılara sineklik taktırmaktır. Denizli sineklik, zengin sineklik çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Sürmeli sineklik, akordeon sineklik, pliseli sineklik seçenekleri ile hizmet veren firmamız, her kapı ve pencerenin ebatlarına uygun olarak üretim yapmakta ve montaj işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Yerden tasarruf etmek isteyen kişiler, daha çok pencere ve kapılarında akordeon sineklikleri ve sürgülü sineklikleri tercih etmektedir. Akordeon sineklikler, katlanabilir olduğundan yer kaplamazken, sürgülü sineklikler de rulmanlar üzerinde çalıştığı için yer kaplamaz ve kullanımı da oldukça kolaydır.
Denizli sineklik, mahrem alanlarını sürekli olarak korumak isteyen kişiler için de hizmet vermektedir. Çünkü sineklikler sayesinde, yaşam alanlarının kapı ve penceresi açıldığında bile mahrem alanın gizliliği sağlanabilmektedir. Ayrıca sineklikler, dışarıdan gelecek olan yabancı canlılara engel olduğu gibi, güneşten gelecek olan ışınların süzülmesinde de etkilidir. Böyle evlerinizi ve iş yerlerinizi havalandırırken, güneşten gelecek olan ışınların süzülmesi sağlanır ve iç ısının artması önlenir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac