Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kastamonu sineklik

1.226
Kastamonu sineklik

Kastamonu sineklik Kapı ve pencereleriniz için sineklik tercih etmek kolay ve az maliyetli bir üründür. Sürme sineklik sistemi, sürme mantığı ile çalışan kapı ve pencereler için tasarlanmış bir üründür. Tek bir parmak haraketi ile açıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Kullanım ihtiyacına göre ise 3 farklı ray sistemi geliştirilmiştir. Böylelikle doğralamalara uygun olan kullanılabilir. Sürme sineklik sisteminde özel frenleme ve kilit mekanizması vardır. Böylece ray kanadı kapatılırken ray profiline hızlı bir şekilde çarpmaz ve rüzgar yüzünden kanat raydan çıkmaz. Sürme sineklik sisteminin montajı diğerlerine göre oldukça kolaydır. Tek parça halinde montajı yapılabilir. Böylece emek ve zaman açısında tasarruf edilmiş olur.

Kastamonu sineklik

sineklik olarak siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda ürünler üretmekteyiz. Oldukça kaliteli tüller kullanıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz. Ayrıca bir çok sineklik modeli ile evinize ve PVC sistemlerine uygun her türlü sineklik bulabilirsiniz. Oldukça ekonomik olan bu sineklikler, cebiniz açısından da sizleri zora sokmayacaktır.

Ayrıca urunlerimizin temizlenmesi oldukça kolaydır. İster hafif nemli bir bezler bastırmadan silebilir, isterseniz de sinekliklerinizi yerinden çıkarıp, banyonuzda veya bahçenizde çok fazla tazyikli olmayan su ile yıkayabilirsiniz. Böylece hem rahat hem de kolay temizlenebilen sistem ile evleriniz sineklerden korunmuş olur.

Kullandığımız ürünler sağlık açısından zararlı olmayıp oldukça kalitelidir. Gelişen yeni ve modern modellerimiz ile evlerinize montajını yapacağımız sineklikler kötü bir görüntü oluşturmaz. Kastamonu sineklik sizlere en iyi hizmet için çalışmaktadır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac