Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kedi İçin Cam Balkon Sinekligi

Kedi İçin Cam Balkon Sinekligi

Kedi İçin Cam Balkon Sinekliği Evlerin sadece haşerelerden korunmasını önlemek için değil aynı zamanda da evcil hayvanlar adına korunaklı alanlar yaratmak için de kullanılan sineklik tipleri bulunmaktadır. Kedi ve köpeklerin pencerelerden atlamalarına da engel olabilecektir. Ev içerisinde rahatça hareket edebilmelerini ya da pencerelerden dışarıyı izleyebilmeleri için kedi için cam balkon sinekliği tercih edilebilecektir. kedi için cam balkon sinekliği seçeneklerinin tamamen metalden üretilmesinden ötürü kırılma ya da bükülme gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. Bu modellerin evin her penceresine uygulanarak, istenilen ölçülerde imal edilebilmesinden ötürü gerekli faydaları sağlayabilecek yapıdadır. Bundan dolayı kişilerin evlerinde daha rahat olmalarını sağlamak adına da yeterli bir destek verebilecektir.

 

Ürün Videolari

Ürün Görselleri

Kedi İçin Cam Balkon Sinekliği Özellikleri

Kedi için cam balkon sinekliği, çelik teller içererek, bu tellerin küçük aralıklarından herhangi bir haşerenin geçebilmesi söz konusu olmamaktadır. Aynı zamanda da kilit takılarak, hayvanların kolayca açamayacağı biçimde imal edilen sineklik modelleri olarak adlandırılmaktadırlar. Bu sinekliklerin tamamen metalden olması uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Öte yandan oldukça dayanıklı olarak adlandırılan kedi için cam balkon sinekliği seçenekleri, herhangi bir hayvan darbesine bağlı olarak da zarar görmemektedirler. Bu yüzden içerisinde hayvan bulunan evlerin tercih etmesi gereken sineklik seçeneği olarak da öne çıkmaktadır. Hayvanların sağlığı açısından önemli bir tercih olarak da görülebilmektedir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Kedi İçin Cam Balkon Sinekliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kedi için cam balkon sinekliği konusunda girişimlerde bulunan kişilere her ölçüde modeller sunulabilecektir. Aynı zamanda da bu cam balkon sineklik türü bir gün içerisinde gerekli ölçülerde imal edilerek, ertesi gün montaj işlemleri başlatılacaktır. Ölçülere göre farklı fiyatlar biçilse de her defasında en uygun rakamların kullanıcılara sunulması gibi bir durum da ortaya çıkabilecektir. Ölçülerinden montajına kadar kedi için cam balkon sinekliği konusunda her evrenin profesyonel kişiler tarafından yapılması da istenilen şartların gelişmesinde yardımcı olacaktır. Böylelikle bu cam balkon sineklik modellerinin hayvanlara daha korunaklı bir yuva sağlanması noktasında etkili olacaktır. Sahiplerinin istemesi halinde açılır kapanır vaziyette olmasından dolayı da ilgi çekecektir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac