Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kilitli Kedi Sinekligi

Kilitli Kedi Sinekligi

Sinekler, önemsenmeyen canlılar olsa da sineklerin taşımış olduğu mikroplar sayesinde hasta olmamak kaçınılmaz. Özellikle yaz aylarının boğucu sıcaklarında sinekler sebebi ile rahat ve huzurlu bir uyku çekememek gerçekten sinir bozucu bir hale geldi. Bundan dolayı sinekler ya da özellikle geceleri dinlenmemize izin vermeyen uçan haşerelerden korunmanın elbette ki bir yolu var. Bu yol ise, sineklik taktırmaktan geçer. Sineklik sistemini taktırmadan önce birkaç aşama ile bu işin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Bu aşamalardan ilki ölçünüzü almanızdır.

Ürün Görselleri

Sineklik sistemini taktırabilmeniz için, ölçünüzü aldıktan sonra kullanım uygunluğu göz önüne alarak sineklik modeli kararlaştırmalıdır. Sineklik Modelleri isteğe göre üretilebilmektedir. Sadece sineklik sistemin denilince akıllara pencereler gelmemelidir. Dilediğiniz yere sineklik sistemini almış olduğunuz ölçülerle yaptırabilirsiniz. Sineklik sistemi modellerine karar verirken, modellerin fiyatlandırma konusunda etkili olacağını unutmamanız gerekir. Sineklik sistemi uzun ömürlü bir üründür. Uzun ömürlü olan bu ürünün temizliğini yaparak daha uzun kullanım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sineklik tellerinin yapısında bulunan fiberglass özelliği sayesinde yanma ve yıpranma gibi faktörlere dayanıklı olduğunu tespit edilmiştir. Aynı zaman sineklik taktırarak yaz aylarının rahat geçmesini sağlayabilirsiniz. Yaz aylarının sebep olduğu sıcaklığa katlanmakla birlikte, sineklerle de mücadele etmek oldukça zor bir iş. Sineklerle mücadeleyi kazanmak için, sineklik sistemini tercih ettiğinizde bu işi kökünden çözmüş olursunuz. Sineklik sisteminin sağlık açısından da oldukça yararlı olduğu unutulmamalıdır. Gece boyunca rahat bir uyku çekmenize yardımcı olacağı gibi, gece boyunca size yaklaşamaya çalışan haşereleri de böylece def eder.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Sineklik sisteminin kullanım uygunluğuna göre birçok modeli bulunmaktadır. Bu modeller, sineklik sisteminin takılacağı yere göre açılır – kapanır değişiklik göstermektedir. Sineklik sistemini satın alırken dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler vardır. Bunlardan birisi ise, sineklik sisteminin dar gözeneklere sahip olması gerekir. Dar gözeneklere sahip olan sineklikler böylelikle dışardan gelebilecek haşerelerin geçişini engellemektedir. Aynı zamanda transparan özelliği sayesinde sineklik görevini en başarılı bir şekilde yaparken, hava sirkülasyonunu da başarılı bir şekilde sağlar. Sineklik sistemi taktırmak için bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle yaz aylarını daha keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac