Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kırklareli Sineklik

786
Kırklareli Sineklik

Kırklareli Sineklik hayatımızda önemli bir yerde bulunmaktadır. Sıcaklıkların artmasıyla birlikte hayat şartlarımızı olumsuz yönde etkileyen böcekler ve sinekler yazlıklarımızda, işyerlerinde veya daimi yaşadığımız konutlarda olduğundan sinekliklere ihtiyaç duymaktayız. İhtiyacımız doğrultusunda çok çeşit sineklik modellerinden herhangi birisi günlük hayatımızı kolaylaştırabilir. Bunlardan bir tanesi kullanışı kolay olan menteşeli sinekliktir.

Evimizi bu tür canlılardan korumak için, çeşitli ilaçlar veya kimyasal maddeler kullanabiliriz. Fakat bunlara gerek kalmadan hem kendimizi hem de sevdiklerimizi sağlıklı bir şekilde korumak istersek eğer, sineklik kullanmak en doğru tercih olacaktır. Kullanılan sineklik çeşitleri herhangi bir kimyasal maddeye gereksinim kalmadan, yaşam alanlarımızı böcek ve sineklerden koruyan kullanışlı bir üründür.

Kırklareli Sineklik

Menteşeli sineklik kullanımı kolay olduğu kadar ve bir o kadarda ekonomiktir. Bu sineklik modeli tüm PVC markalarına da uyum sağlamaktadır. Alüminyum, ahşap ve PVC kapı ve pencerelerde kullanma imkânı bulunmaktadır. Oldukça kolay yapılan montajı sayesinde pencere ve kapılarda 2 ‘şer adet menteşe ve tam kilitleme sağlayan çıtçıtları ile beraber yüksek mukavemet sağlamaktadır. Açılıp kapanma özelliği, sabitlenme özelliği, 4 bölgeye çıtçıt kullanarak doğrudan söküp takma özellikleri mevcuttur. Cam sineklik ve kapı sinekliği olarak bilinmektedir.

olarak, evinize uygun ve modern şekilde sineklik üretmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanılarak her modelde sineklik üretilmektedir. Ayrıca istediğiniz renk seçenekleri ile ürettiğimiz modellerimizin montajını da yapmaktayız.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac