Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Kırşehir Sineklik

1.054
Kırşehir Sineklik

Kırşehir Sineklik son derecede kanı seven yaratıklar olarak yaz mevsiminde oldukça fazla olduklarından dolayı sineklik kullanımı sağlığınız açısından oldukça önemli bir durumdur. Kullanışlı sineklik çeşitleri ile zararlı sineklerin istilasından kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Sineklik dediğimiz ürünün genel anlamda bir tanımı yapmak istersek, değişik boyutlarda ve ebatlarda olabilen alanlarda farklı çalışma şekillerine sahip bir şekilde uygulanabilen dış çerçevesi alüminyumdan olan içi fileden oluşan bir haşereden koruma aracıdır.

Kırşehir Sineklik

Bunların çeşitleri bulunmaktadır. Pileli (Pilise) Sineklik, Menteşeli Sineklik, Stor Sineklik, Duble Sineklik. Kullanım alanına göre tercih edebileceğiniz sineklik türlerinden bazılarına örnek vermek gerekirse, küçük pencere alanlarında kullanılabilen Pileli sineklik son yıllarda oldukça tercih edilmekte olan bir üründür. Pileli yani katlı, katlı tülleri sayesinde sürülerek tüller kendi içerisinde katlanmaktadır. Dikey ve yatay kullanımları sayesinde kapılarda ve pencerelerinizde kullanım imkânı vermekle beraber her türlü marka plastik kapı, pencere alüminyum ve ahşap kapı pencerelere tam uyum sağlamaktadır. Pileli sineklik fiyatları oldukça ekonomiktir ve demonte kurulumu sayesinde sipariş vererek evinizde doğrudan kendiniz de montajını yapma imkânına sahipsiniz. Bir diğer adı pilise sineklik olarak geçmektedir.

Kullanışlı yapıda olan kaliteli sineklikleri kullanarak sizde kolay bir şekilde zararlı sineklerden kurtulabilirsiniz. Sinekliklerin kaliteli olması kullanım amacına uygun şekilde hizmet vermesi açısından oldukça önemli bir durumdur.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac