Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Konya Sineklik

2.426
Konya Sineklik

Konya Sineklik Sineklikler, eviniz için en yenilikçi ve kullanımı kolay ekran sistemlerinden biridir. Sinekler ve haşereler olmadan rahatlık ve alan verimliliği sunarlar. Zarif ve fonksiyonel, mekânlarınız için estetik ve görsel faydalar sağlarken, iç mekânlarınızı yakınlardaki açık hava yaşam alanlarına sorunsuzca açmanıza olanak tanır.

Eskiden sineklik konusunda çeşitten bahsetmek zordu. Ancak günümüzde yeni sineklik model ve çeşitleri çıkmaya başladı. İşte son dönemde sineklikler ile ilgili çıkan bir yenilikte Alın Alına (Duble Sineklik) sineklik modelidir.

Konya Sineklik

Alın alına sineklik sistemi modeli, sağdan ve soldan gelerek ortada birleşen bir modeldir. Pileli sineklik veya Akordiyon sineklik adı da kullanılabilir. Bütünüyle yepyenidir, kolayca fark edilir, üste üste katlanan tüle sahip modeli ile oldukça şık ve modern bir görünüme sahiptir. İşlevsel ve dekoratif bir model olması nedeniyle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada tercih edilen bir sineklik modelidir.

Balkon kapısı, sürme pencere ve kapı, dışa açılır kapılar, Fransız balkon ve büyük alanların kapatılması için kullanılan ve tercih edilen bir sistemdir. Çalışma biçimi oldukça kullanışlı ve kolaydır. Böylelikle herkes kullanabilir. Açılırken veya kapanırken herhangi bir yer kaplamaz. Önüne istediğiniz eşyayı koyabilir ve yer tasarrufu açısından tercih edebilirsiniz. Yer kaplamadığı için pencere, kapı veya balkonunuzda dışarıdan sineklik yapmak için yer kalmamışsa sizin için çözüm olabilecek bir modeldir. Birçok farklı renk seçeneği ile zevkinize ve evinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac