Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Manisa Sineklik

1.881
Manisa Sineklik

Manisa Sineklik Evimizde veya bulunduğumuz ortamlara temiz hava girişini sağlamamız gerekmektedir.  Özellikle de sıcak havalarda bu ihtiyaç daha fazla olmaktadır. Fakat özellikle yaz aylarında ortaya çıkan sinekler bu havalandırma alanlarımızdan girerek yaşam kalitemizi düşürmektedir. Burada da sineklik ihtiyacı duymaktayız. Yaşama alan genişliğimize bağlı ve bütçemize bağlı çeşitli modellerin arasından en uygunu ve verimlisini seçerek yaşam kalitemizi arttırabiliriz.

Manisa Sineklik Fiyatlari

Örneğin Çift kanatlı sineklik sistemleri yepyeni bir sineklik sistemi modelidir. Çift kanat sürme sineklik balkon kapılarına uygulanabilen bir sineklik modelidir. Sineklik sistemi uygulaması pencere çerçevesinin dört köşesine ray döşenerek uygulanır ve montajı yapılır. Sorunsuz bir sistemdir, birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırır böylelikle diğer modellerden ayrılmaktadır. PVC, ahşap, alüminyum vb. her türlü doğramada ve menteşeli, sürme, Volkswagen sürme, Hebeschiebe Kapı ve Pencere sistemlerine uygulanabilir. Diğer kapı modelleri evin içine açılarak alanı daraltmaktadır. Bu sistem daralan bu alan için en uygun ve modern çözümdür. Her türlü iklim koşuluna dayanıklı tüllere sahiptir. Kışın bile ürün çıkarılmadan kullanılabilir.

Ya da seçebileceğimiz bir başka model ise tek kanat sürme sineklik sistemidir.  Pencere ve kapıların dış kısımlarına uygulanabilen aynı zamanda çelik tel takılarak kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız içinde kullanabileceğiniz bir sineklik sistemidir. Tek kanat sürme sineklik sistemi pencere ve kapı kasasının dış kısmına dört tarafı rayla çevrilerek ve içerisine ölçüye uygun hazırlanmış sineklik kanadı takılarak montajı yapılan bir modeldir

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac