Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Menteşeli Balkon Sinekligi

Menteşeli Balkon Sinekligi

Soğuk havalar gidip yerine yaz aylarının gelmesi ile birlikte, yaşam alanlarımızda çokça sivrisinekl ve böcek görür olduk. Evinizde veya yazın gittiğiniz yazlıkta bu nedenle sineklik kullanmak önemli hale geldi. Eskişehir sineklik, müşterilerinin istekleri doğrultusunda her çeşit sinekliği üretebilen ve montaj işlemini gerçekleştirebilen bir firmadır.
Özellikle yaz aylarında kapıyı pencereyi açmadan serinlemek için vantilatör kullanıyoruz. Fakat bu serinleme yöntemi her ne kadar hoşumuza gitsede biraz zararlı bir yöntemdir. Baş ve boyun ağrısı, boyun tutulmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca vantilatör veya klima kullanmak, elektrik kullanımı açısında bütçenizi zora sokabilir.Bu nedenle, yaz aylarında kapıları ve pencereleri açarak serinlemek istemek oldukça sağlıklı ve maddi anlamda tasarruflu bir yöntemdir.

 

Ürün Görselleri

Özellikle evlerinde ama aynı zamanda bulunduğunuz her ortamda temiz hava olması oldukça önemlidir. Ev ve işyerlerni havalandırmak ve temiz oksijen girişni sağlamak yararlıdır. Fakat evimizi ve işyerimizi serinletmek istememize rağmen, dışarıdan içeriye sivrisinek ve değişil türde böceklerin girmesini istemeyiz. Böyle zamanlarda, bu olumsuz yönden kurtulmak için sineklik kullanmak oldukça mantıklıdır. Kapılara ve pencerelere uygun sineklik takmak sizi bu dertten kurtaracaktır.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Menteşeli Balkon Sinekligi alanında faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimizin istediği doğrultuda sineklik üretip sizin için montajını yapmaktadır.
Menteşeli Balkon Sinekligi hizmetleri, firmamız tarafından en iyi şekilde fiyat garantisi ile sağlanmaktadır. Hem uygun fiyata, hem de kaliteli malzemelerle üretilen sineklikler firma garantisi altında yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac