Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Menteşeli Kapı Sinekligi

Menteşeli Kapı Sinekligi

Menteşeli Kapı Sinekligi Yaz aylarında herkesin genel sorunu sineklerdir. Sıcaklarda güneşlenirken özellikle huzur ortamını bozmaları, kaşıntıya sebep vermeleri oldukça kötü bir durumdur. Bunlar için geçici kimyasal çözümler vardır. Ancak söylendiği gibi bunlar geçici ve sağlığa zararlı çözümlerdir. Bu yüzden güneşlenme sırasında rahatlık sağlayan silver şezlong bir sineklik sistemi olmaktadır. Sinekler için kesin çözüm olabilecek bu mekanizma ithal bir üründür. Bu sistem tekli şezlong olarak isimlendirilmektedir. Sıcak günlerde güneşlenmenin keyfini çıkarmak için size rahatlık sağlayan bir üründür.

 

Ürün Görselleri

Menteşeli Kapı Sinekligi

Üst kısımdan ve tek bir yönden ön taraftan açılabilmektedir. Bu sayede istenildiğinde bu özellikler kullanılarak ön ve üst kısım açılabilmektedir. İstenilen renk ve desende hizmetinize hazır hale getirilebilir. Güneş ışınlarından faydalanmanızı engellemez. Bu yüzden sineklerden ve diğer haşeratlardan korunurken güneş ışınlarının da keyfini çıkarmanız mümkün olmaktadır. Kullanılmadığı zamanlarda tekrar kullanıl anılmak istenene kadar saklamak için kolayca toplanır ve yer kaplamaz. Böylece tekrar kullanmak istediğinizde tekrar kurmanız rahat olacaktır. Firmamız istediğiniz ölçülerde zengin renk ve desen seçenekleri ile beğeninize sunduğu sineklikler ile hizmet vermektedir. Firmamız ürünleri hakkında garanti verdiğinden herhangi bir sorun yaşandığında bize ulaşmanız ve sorunun çözümü hakkında bilgi almanız mümkündür. Firmamız için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Özellikleri açısından stor karavan sineklik sistemleri incelendiğinde, kasasının 20×40 alüminyum profildir. Tatil mekânlarında sıklıkla kullanılan karavanlarda sineklik stor karavan sineklik sistemlerini kullanmanız, karavanınızın daha güvenli bir kullanıma sahip olmasına yardımcı olur. Çünkü çocukların kolaylıkla açamayacağı bir kilit sistemine sahiptir. Tasarımın yer verdiğimiz yan raylar sayesinde, tül ile kullanılabilir ve tülün dışarıya çıkmasını engeller. Dikey yönlü hareket eder ve oldukça sessiz hareket ettiğinden, açma kapama esnasında rahatsızlık vermez. Tasarımı sayesinde de, kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

birçoğumuzun tatil planı dendiğinde olmazsa olmazıdır. İstediğimiz yere hem seyahat etmemizi hem de konaklamamızı sağlayan karavanlar, yaşam alanı yaratması açısından her anlamda korunaklı ve dış etkenlere karşı dayanıklı olmak durumundadır. Özellikle yaz ayrında tercih edilen ve yeşillik alanlarda kullanılan karavanların, ısınan havalarla birlikte ortaya çıkan sineklerle konusunda da korunaklı olması gerekir. Aksi takdirde, karavanda geçirilen süre kalitesi düşecektir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac