Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Menteşeli Pencere Sineklik

Menteşeli Pencere Sineklik

Menteşeli Pencere Sinekligi Temiz havayı çok seviyoruz ve bunun içinde pencerelerimizi sık sık açıyoruz. Ama dışarıdan içeri sızan birbirinden farklı sinekler hepimizin büyük derdi. Gece gündüz fark etmeksizin rahatsız eden, şişkinliklere, kızarıklıklara ve kaşıntılara sebebiyet veren sinekler için tabi ki sineklik bir çözüm. Menteşeli Pencere sineklik sistemleri genel çalışma biçimi olarak 2 gurup altında toplanabilir.

Hem menteşeler sayesinde hareket edebilir hem de ufak bir aksesuar değişikliği sayesinde tak çıkar modeli olarak da uygulanabilir ve kullanılabilir. menteşeli sineklik özellik olarak 17×25 mm kalınlığındaki özel kanalları olup alüminyum profiller, ölçüye göre kesildikten sonra, köşelerinden bağlantı takozları ile birleştirilerek bir çerçeve haline getirilir. Ve daha sonra alüminyum çerçevenin içerisine özel yanmaz fiberglas tül, bu iş için imal edilmiş fitiller aracılığı ile gerginliği sağlanarak kanallara geçirilir.
Menteşeli Pencere Sinekligi

Ürün Görselleri

Menteşeli Pencere sineklik modeli maliyet yönünden en ekonomik sineklik modelidir. Aynı zamanda çevreci yönüyle öne çıkan bu model hem sağlığınızın hem de cebinizin dostudur. Sineklik kullanma ihtiyacı duymadığımız kış aylarında ise basit bir hareketle menteşelerinden yukarı doğru kaldırarak yerinden çıkarıp uygun bir alanda saklayabilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlar için saklamanız ürünün ömrünü uzatarak uzun yıllar kullanmanızı sağlar.

Temizlik yönünden ise kolay temizlenebilen bir modeldir. İsterseniz bir sünger veya bez yardımı ile çıkarmadan temizleyebilir, isterseniz de yerinden çıkarıp su ile temizleyebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile de kullanıma hazır bir üründür.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac