Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Pencere İçe Açılır Sineklik

Pencere İçe Açılır Sineklik

Pencere İçe Açılır Sineklik  Sinek problemi özellikle yaz aylarında yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiler. Özellikle yeşil alan ve ya çevresinde bir konuma sahip olan evlerde ve iş yerlerinde, sinek ve haşere probleminin önüne geçmek için kullanılan ilaçlama teknikleri de kalıcı çözüm sağlamaz. Sinekler kanatlı canlılardır ve ilaç etkisini kaybettiğinde hızlıca üremeye devam edebilirler. Sinekler sadece yaşam kalitemizi olumsuz etkilemez. Bunun yanı sıra yaşadıkları alanlar sebebiyle bakteri oranı yüksek canlılardır. Pencere İçe Açılır Sineklik Evlerimize girdiklerinde, bu sağlığımızı tehdit eden özelliklerini de beraberinde getirirler ve özellikle çocuklarımız için ciddi bir problem oluştururlar.

 

İçe Açılır Sineklik

Bu anlamda Sivrisan sineklik olarak söz konusu problemle baş edebilmeniz için, uzman teknik ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaya hazırız. Tüm modellerde olduğu gibi içe açılır sistemlerde de çalışma yapmaktayız. İçe açılır modeller, mekânsal anlamda uygulamanın güç olduğu alanlarda uygulanır. Bazı pencere tasarımlarında, sinekliklerin açılmasını engelleyecek tasarımlar bulunabilir. Bu tasarımlarda da panjur, küpeşte, demir ve ya alüminyum korkuluk gibi destekleyici ürünler kullanılır. Standart bir sineklik çalışması, bu gibi pencerelerde ya da kapılarda, takılacak olan sinekliğin işlevini yerine getirmesini engelleyecektir.

Ürün Görselleri

Bunun yanı sıra içe açılır sineklikler, evlerimizde yaşayan küçük dostlarımızın da korunması için oldukça işlevseldir. İçe açılır sineklik uygulaması sonrasında, hayvan dostlarımızınız dışarı çıkması engellenecek, çıksa dahi düşmesi ve ya yaralanması gibi olumsuz durumların önüne geçilecektir.

Sineklik Pencere

Sinek problemi özellikle yaz aylarında yaşam kalitemizi olumsuz yönde etkiler. Pencere İçe Açılır Sineklik Özellikle yeşil alan ve ya çevresinde bir konuma sahip olan evlerde ve iş yerlerinde, sinek ve haşere probleminin önüne geçmek için kullanılan ilaçlama teknikleri de kalıcı çözüm sağlamaz. Sinekler kanatlı canlılardır ve ilaç etkisini kaybettiğinde hızlıca üremeye devam edebilirler. Sinekler sadece yaşam kalitemizi olumsuz etkilemez. Bunun yanı sıra yaşadıkları alanlar sebebiyle bakteri oranı yüksek canlılardır. Evlerimize girdiklerinde, bu sağlığımızı tehdit eden özelliklerini de beraberinde getirirler ve özellikle çocuklarımız için ciddi bir problem oluştururlar.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Bu anlamda sineklik olarak söz konusu problemle baş edebilmeniz için, uzman teknik ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamaya hazırız. Tüm modellerde olduğu gibi içe açılır sistemlerde de çalışma yapmaktayız. İçe açılır modeller, mekânsal anlamda uygulamanın güç olduğu alanlarda uygulanır. Bazı pencere tasarımlarında, sinekliklerin açılmasını engelleyecek tasarımlar bulunabilir. Bu tasarımlarda da panjur, küpeşte, demir ve ya alüminyum korkuluk gibi destekleyici ürünler kullanılır. Standart bir sineklik çalışması, bu gibi pencerelerde ya da kapılarda, takılacak olan sinekliğin işlevini yerine getirmesini engelleyecektir.

Bunun yanı sıra içe açılır sineklikler, evlerimizde yaşayan küçük dostlarımızın da korunması için oldukça işlevseldir. İçe açılır sineklik uygulaması sonrasında, hayvan dostlarımızınız dışarı çıkması engellenecek, çıksa dahi düşmesi ve ya yaralanması gibi olumsuz durumların önüne geçilecektir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac