Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Pencere Kedi Sinekligi

Pencere Kedi Sinekligi

Pencere Kedi Sinekligi Evimizi sineklik sistemleri ile istemediğimiz sineklerden ve böceklerden korumak mümkün. Fakat bu sistemler kedilerin evden çıkmalarını veya camdan düşmelerini engellemez bu sebeple kesinlikle hayvanlarımızı korumak için alüminyum telli sineklik tercih edilmelidir. Kedi sinekliği olarak bilinen bu ürünümüz aslında evcil hayvanların, evin pencere ya da kapılarından dışarıya çıkmalarını önlemek için kullanılan bir üründür. Bu ürünü kullanarak evcil hayvanınız için hem konforlu hem de güvenli bir ortam oluşturmak mümkündür. Aynı zamanda evi bahçe katında olan kişiler için hem kedinin dışarı çıkmasını engellemek hem de dışarıdan başka hayvan girmesini önlemek için uygun bir üründür. Aynı zamanda kedi sinekliklerinde, normal sinekliklerden farklı olarak kedilerin ya da diğer evcil hayvanların tırnaklarıyla tülleri yırtmaması için fiberglas tül yerine daha sağlam bir tül olan galvanizli tel kullanılır.

Ürün Görselleri

Pencere Kedi Sinekligi

Kedi sinekliği yaptırmadan önce ölçü alınmalı, kaliteli malzemeler kullanıldığından emin olunmalı, uzmanlar tarafından hazırlanmalıdır. Fakat bu sineklikler diğer modeller gibi kolay kullanıma sahip değildir, koruma amaçlı olduğu için daha sert ve sabittir. Aynı zamanda diğer modeller kadar estetik görünmez. Menteşeli kedi sinekliği,  piyasadaki önüne plastik cam konulan ürün gibi havayı kesmez. Kullanılan özel çelik tel kediye kesinlikle zarar veremez. Tel dışarıdan ittirilse dahi,  yerinden çıkmaz. Aynı zamanda sürme kilit / demir çıt çıt kedinin açamayacağı bir ürün olması bakımından güvenilirdir. Kullanılan tel sinek geçmeyecek aralıktadır.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Menteşeli kapılar sağlam yapısı ile oldukça korunaklı bir işleve sahiptir. Genellikle kullanım alanları soğuk ürünlerin muhafazası ile ayrıca donmuş olan ürünlerin de muhafazası içinde kullanılmaktadır. Menteşeli kapı, kasaplar ya da marketlerin soğuk ve bozulmaması gereken ürünler için özel olarak hazırlanmış olan kısımların kapısı yerine yerleştirilmektedir. Bu sadece market ve kasaplarla sınırlı değildir. Aynı zamanda büyük fabrikaların soğuk dolaplarının kapısı olarak kullanılmaktadır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac