Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Pencere Stor Sineklik

Pencere Stor Sineklik

Her geçen gün artan nem ve sıcaklık oranı ile birlikte özellikle yaz aylarını rahat bir şekilde atlatmak sinek sorunu ile birlikte imkansız hale gelmektedir. Yaz sıcağı ve nem oranına katlanmak zor bir durumken sineklerle mücadele etmek sinir bozucu bir durum haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında pencere ve kapıların açık olması gereken aylarda siz sinekler için kapatıyorsanız gerçekten büyük bir sorun var demektir. Sineklerden kurtulmanın elbette bir çözüm yolu var.

Ürün Görselleri

Bu çözüm yolu genellikle ilaçlama olarak seçilir, fakat ilaçla öldürdüğünüz sinek sayısından daha fazlasının gelmesi sizi rahatsız eder. Bu sorunu tamamen çözmek için sineklik taktırabilirsiniz. Aynı zamanda sineklik sistemi sineklerin uçan ya da yürüyen diğer haşerelerin geçişini engellediğinden, geceleri rahat bir uyku çekmenize sebep olacaktır. Almış olduğunuz sineklikler yapısında bulunan maddelerden dolayı uzun ömürlüdür. Uzun ömürlü olan bu ürünlerin bakımını düzenli bir şekilde yaparak, daha uzun kullanımlar sağlayabilirsiniz.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Ayrıca sineklik sistemi taktırarak, sineklerin taşımış olduğu mikroplardan korunabilirsiniz. Sineklerin ısırması ve sinek ısırığına bağlı kaşıntılar önemsenmese de, bu ısırıklar sonucunda vücut direnci zayıflar. Böylelikle her mevsim hasta olmanız kaçınılmaz hale gelir. İlk başta ilaçlandırma işlemi bir çözüm olarak mantıklı gelse de, aslında ilaçlama sistemi bizler içinde oldukça zararlıdır. Sineklik sistemi taktırarak bu problemden gönül rahatlığı ile kurtulabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede sineklik taktırmak istediğiniz yerin ölçüsünü alarak bize başvurabilirsiniz.

 

Ürün Videolari

 

Ayrıca sineklik sistemi sadece pencereler için değil, pimapen ve kapı sistemleri içinde uygun bir şekilde kullanılabilir halde üretilebilmektedir. Sineklik sistemi sayesinde özellikle yaz aylarında ferah ve rahat bir uyku çekebilirsiniz. Sineklik sistemleri tellerden oluşur. Yapımında kullanılan özel tel maddesi sayesinde yanma ve yıpranma gibi durumlara maximum dayanıklık sağlar. Sineklik sisteminde model ve çeşitlilik söz konudur. Sineklik sistemleri Plise sineklik, stor sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, olmak üzere standart olarak 4 çeşittir. Sineklik sistemi fiyatı belirlenirken de modellerin farklılığına göre fiyatlarda değişme meydana gelebilir. Sineklik sistemi taktırmak için bize ulaşabilirsiniz. Sineklik sistemini taktırarak yaz aylarının daha rahat geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: