Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Pencere Sürme Sineklik

Pencere Sürme Sineklik

Sürme sineklik sistemi, sürme mantığı ile çalışan kapı ve pencereler için tasarlanmış bir üründür. Tek bir parmak haraketli ile açıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Kullanım ihtiyacına göre ise 3 farklı ray sistemi geliştirilmiştir. Böylelikle doğramamalara uygun olan kullanılabilir. Sürme sineklik sisteminde özel frenleme ve kilit mekanizması vardır. Böylece ray kanadı kapatılırken ray profiline hızlı bir şekilde çarpmaz ve rüzgâr yüzünden kanat raydan çıkmaz. Sürme sineklik sisteminin montajı diğerlerine göre oldukça kolaydır. Tek parça halinde montajı yapılabilir. Böylece emek ve zaman açısında tasarruf edilmiş olur.

Ürün Özellikleri

  • Dikey plise Sineklik Garantili Ürünlerimizdendir.
  • Sineklik üzerindeki ipler ithal üründür
  • Sineklikte kulanılan Tül 20 mm Fiber Tüldür
  • Kullanılan Rulman Sayesinde Kolay kullanım saglar
  • Katlanir sistemdir. Kolay Arıza çıkarmaz

Ürün Görselleri

Tek kanat sürme sineklik sistemi pencere ve kapıların dış kısımlarına uygulanabilen aynı zamanda çelik tel takılarak kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız içinde kullanabileceğiniz bir sineklik sistemidir. Tek kanat sürme sineklik sistemi pencere ve kapı kasasının dış kısmına dört tarafı rayla çevrilerek ve içerisine ölçüye uygun hazırlanmış sineklik kanadı takılarak montajı yapılan bir modeldir.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Tek kanat sürme sineklik sistemi, sineklik grubu içerisinde sağlam ve oldukça dayanıklı olan modeldir. Bu sistem bozulmadan yıllarca kullanılmaktadır. Sineklik sisteminin temizliği oldukça kolaydır. İsterseniz yerinden çıkarıp yıkayabilir isterseniz çıkarıp başka bir alanda saklayabilirsiniz. Bu sineklik sisteminin birçok avantajı vardır. Kullanım kolaylığı sağlaması ve yer kaplamaması en önemli avantajlarındandır. Estetik bir yapıya sahiptir. Kullanılan tel ya da tül görüşünüzü engellemez. Ve kötü bir görüntü oluşturmaması açısından ev dekorasyonuna uygundur

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac