Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Plise Karavan Sineklik

Plise Karavan Sineklik

Plise Karavan Sineklik Sineklikleri her kapı ya da pencereye monte etmek mümkün olmaktadır. Yaz aylarında karavanla seyahate çıkmak ve bir yandan tatil yapmak isteyen kişilerin de sineklik tercih edebilmeleri mümkündür. Plise kumaşından meydana getirilen sineklik seçenekleri, farklı versiyonlarıyla kullanıcılara sağlanabilecektir. Bu sinekliklerin tatilin önüne geçebilecek potansiyele sahip haşerelere karşı çözüm üretebilecek düzeyde olması herkesin bu alana yönelmesine vesile olmaktadır. Bu sinekliklerin kapı ve pencerelere kolaylıkla monte edilebilmesinden dolayı kişilerin isteklerini anında karşılayabileceği de bilinmektedir. Bu konuda karavanların yaz aylarında en ideal biçimde kullanılmasına dair bir işleyişe sahip olduğu da görülebilecektir. Bu aşamada da oldukça basit ve uygun olarak ortaya çıkmasından dolayı karavanların içerisindeki böceklere izin vermemeye devam edecektir.

 

Ürün Videolari

 

Ürün Görselleri

Plise Karavan Sineklik Modelleri

Karavanların sineklerden korunması adına varlık gösteren sineklik seçenekleri, pliseli versiyonlarıyla her zaman ilgi gören bir pozisyonda olmasıyla bilinmektedir. Bu modellerin renk bakımından da farklılaştığı söylenebilecektir. Bu modellerin pliseyle birleşmiş hallerinin etkili bir tasarım olmasının yanı sıra, dayanıklı olmasından dolayı da ideal bir seçim olduğu da görülebilecektir. Bu konuda karavan sinekliklerin herhangi bir kapı ya da pencere türüne uygun olarak kullanılabilmesinden kaynaklı olarak da istenilen şartlarda maksimum verimi sağlayabilecektir. Pliseli türünde olan sinekliklerin karavanlara giriş çıkışlar esnasında da sorun yaratmamasından dolayı, bu anlamda oldukça rahat bir kullanım sağladığı da söylenebilecektir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Plise Karavan Sineklik Fiyatları

Karavanlarına sineklikleri dahil etmek ve yaz aylarını böceklerden uzak bir halde geçirmek oldukça kolay bir eylemdir. Aynı zamanda bu eylem süre zarfında yüklü meblağlar ödemek de gerekmemektedir. İstenilen sonuçları kısa sürede almak isteyen kullanıcıların minimum masrafla sinek ve diğer böceklerden kurtulmaları karavan sineklik modelleri sayesinde mümkün olmaktadır. Pliseli karavan sinekliklerin fiyatları da ebatlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Uzun yıllar boyunca yıpranmayacak ya da delinmeyecek olan bu sinekliklerin fiyatına değer bir kullanım seçeneği sağladığı da bilinebilecektir. Böylelikle her karavanın olmazsa olmazları arasında değerlendirilmekte ve kişilerin tatil hazırlıklarında da yer alan bir unsur olarak görülmesiyle de adlandırılmaktadır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac