Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Sabit Kapı Sinekligi

Sabit Kapı Sinekligi

Sabit Kapı Sinekliği Sineklere karşı çözüm üretme konusunda farklı yöntemler denense de en başarılıların zaman zaman en eski yöntemler olduğu görülebiliyor. Uzun yıllardır sineklerin giriş çıkışlarını engellemek adına sineklikler tercih edilebiliyor. Bu anlamda sinekliklerin herkesin rağbet ettiği özellikleri içerisinde barındırmasından dolayı ne kadar işlevsel olduğu anlaşılabiliyor. Pencere ve kapılara kolaylıkla monte edilen sinekliklerin farklı farklı çeşitleri de bulunuyor. Her bir çeşidin sineklere karşı bir kalkan görevi gördüğü de söylenebiliyor. Genel olarak kullanıcı odaklı bir hizmet anlayışı dahilinde meydana getirilen sineklik tipleri arasında sabit kapı sineklik de yer alıyor. Kapıların her açılıp kapandığında içeriye haşerelerin doluşmasını engellemek için bu yöntemin önemli olduğu söylenebiliyor.

Ürün Görselleri

Sabit Kapı Sinekliği Fiyatları

Sabit kapı sineklikleri, herkesin rahatlıkla temin edebileceği tipte bir koruyucu unsurdur. Genelde yaz aylarında rağbet edilen bu ögelerin herkesi memnun edebilecek türde bir işleyişi de bulunmaktadır. Bu anlamda da kişilerin arzu ettiği sonuçlara ulaşmaları noktasında en ideal neticeleri sağlayabilecek düzeydedir. Aynı zamanda da fiyat konusunda da sabit kapı sineklik seçeneklerinin istenilen şartları kapsayabilmesi ve genel olarak aranılan kriterlerde olması da söz konusudur. Ebatlara ve kullanılan malzemeye bağlı olarak bu tip fiyatların farklılık gösterildiği de söylenebilmektedir. Bu şartlar altında genel olarak kullanıcıların arzu ettikleri biçimde olmasıyla gündeme gelen seçenekler olarak da görülebilecektir. Her sabit kapı sineklik seçeneğinin fiyatları konusunda da istenilen şartlar devamlı olarak kendini gösterebilecektir.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Sabit Kapı Sinekliği Montajı

Sabit kapı sinekliğinin montaj işlemleri de son derecede kısa bir süre içerisinde gerçekleşebilmektedir. Montaj işlemleri tamamen uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilmekte olduğundan dolayı başarılı sonuçları ortaya koymaktadır. En ufak bir geçiş noktasının olmaması da bu işlemlerin ne kadar yeterli olduğunun da göstergesi olarak ifade edilebilecektir. Sürekli olarak kullanılması adına da bu montajların etkisi hissedilebilecektir. En ve boy ölçülerinin tam oturması sonrasında birkaç vidalama işlemi sonrasında montaj işlemleri tamamlanabilecektir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra herhangi bir hizmet bedeli de tahsil edilmeyecek ve kişilerin memnuniyeti odaklı bir çalışma yürütülecektir.

 

Ürün Videolari

 

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac