Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Sabit Pencere Sineklik

Sabit Pencere Sineklik

Sabit Pencere Sineklik Yaz aylarının gelmesiyle beraber böceklere karşı korunaklı alanlar meydana getirmek adına harekete geçiliyor. Türlü türlü yöntemler denense de bu konuda en işlevsel olarak bilinen sineklik modellerinin ne kadar nitelikli olduğu da söylenebiliyor. Sineklik tasarımları da kendi içerisinde ayrıştığından dolayı, kişilerin farklı doğrultularda seçim şansları da bulunuyor. Aynı zamanda da klasik versiyonlar arasında sayılan sabit pencere sineklik seçenekleri doğrultusunda da alımların sık sık gerçekleştirildiği de ifade edilebiliyor. Bu konuda sabit olan modellere yönelerek, sinek türevi kanatlı böceklerin ev içerisine girmelerine kesin olarak mani olunabiliyor. Bundan dolayı da sinekliklerin oldukça elverişli bir seçenek olduğu da anlaşılabiliyor.

 

Ürün Görselleri

Sabit Pencere Sinekliklerin İşlevi

Pencerelere sabitlenerek, açılır kapanır vaziyette olmayan sinekliklerin ne kadar işlevsel olduğu gözlemlenebilecektir. Bu tip sinekliklerin aynı zamanda oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından dolayı da işlevselliğini uzun süre boyunca gerçekleştirdikleri söylenebilmektedir. Bundan kaynaklı olarak evlerini bu tip haşerelerden korumak isteyenler için oldukça etkili bir yöntem olarak da görülebilecektir. Genel olarak evlerin genel daha yaşanılası br halde olmasını sağlayacak olan sabit pencere sineklik tasarımlarının oldukça kolay bir kullanımı da söz konusu olabilecektir. Böylelikle sabit sinekliklerin her zaman devrede olduğu ve böceklerin girişine izin verilmediği bir süreç işlemeye başlayacaktır. Sabit sinekliklerin bu denli etkili bir sonuç sağlaması anlamında da devamlı olarak rağbet görmeleri mümkün olacaktır.

 

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Sabit Pencere Sineklik Fiyatları

Sabit pencere sinekliklerin fiyatları farklılık gösterse de her defasında uygun olarak adlandırılabilecek yapıda varlık göstermektedir. Fiyatların ortaya çıkmasında genel olarak uzunluk ve genişlik ölçütleri baz alınmaktadır. Aynı zamanda da montaj işlemleri gibi konularda da ek ücretlerin talep edilmesi söz konusu olmamaktadır. Sabit sinekliklere dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin pencerelerinin en ve boylarını ölçmeleri halinde de daha kısa süre içerisinde bu süreci tamamlayabilmeleri muhtemel olmaktadır. Böylelikle sabit sinekliklere yaz başlangıcında erişerek, genel olarak evin tüm pencerelerinin bu şekilde kapatılmasına dair bir hamle yapılabilmektedir. Bu suretle de kişilerin devamlı olarak bu konuda bir yönelim içinde olacakları da söylenebilecektir.

 

Ürün Videolari

 

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac