Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Sakarya Sineklik

1.816
Sakarya Sineklik

Sakarya Sineklik birçok çeşitte olabilirler. Bu sinekler içerisinde insan sağlığına zarar veren birkaç tür olmaktadır. Bu türler insan kanı emer ve insan derisi üzerinde kızarıklık, kaşıntı gibi olumsuz durumlara neden olurlar. Bunun dışında farklı yerlere konduklarından daha sonrasında evlere ve ya iş yerlerine girdiklerinde bir önceki yerden mikrop taşıyabilmektedirler. Bu sinekler için ilaçlama yapılsa bile kalıcı bir çözüme ulaşılamaz. Zaten sürekli hareket halinde olan bir canlıya bu şekilde müdahale edilebilmesi beklenmez.

Sakarya Sineklik

Ayrıca bu ilaçlar kimyasaldır ve sağlığa zararlıdır. Özellikle çocuklu ve evcil hayvanlı evlerde kullanılması önerilmez. Bu yüzden pencere ve kapılara sineklik yapılması daha doğru ve kalıcı bir çözüm olabilmektedir. Sineklik hem daha temiz hem de dekorasyon açısından daha güzel bir çözümdür. Böylece sıcak yaz günlerinde kapı ve pencereler sineklerden korkulmadan rahatlıkla açılır. Evin rahat ortamının keyfi sürülebilir.

Birçok model ve desen arasından seçim yapılır ve uygulanacak alanlardan ölçü alınır. Bu şekilde üretimi yapılan sineklikler uzun süre kullanılabilmektedir. Çünkü tül ve kenarlıkları pileksi denen bir maddeyle kaplanarak daha dayanıklı hale getirilmektedir. Modellerden bazıları katlanır ve daha sonra kullanılması için saklanır. Ve ya direk pencere gibi açılabilen modeller vardır. Bunlarda sinekliğin sökülmesine gerek olmamaktadır. Bazı model sineklikler stor şeklinde yapılır ve kurulan bir mekanizmayla yukarı, aşağı doğru kontrol edilir.Bu yüzden pencere ve kapılara sineklik yapılması daha doğru ve kalıcı bir çözüm olabilmektedir. Sineklik hem daha temiz hem de dekorasyon açısından daha güzel bir çözümdür. Böylece sıcak yaz günlerinde kapı ve pencereler sineklerden korkulmadan rahatlıkla açılır. Evin rahat ortamının keyfi sürülebilir.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac