Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Samsun Sineklik

1.306
Samsun Sineklik

Samsun Sineklik yeşil alanlarda bol miktarda bulunur. Çünkü yaşam alanları buralardır. Samsun gibi yeşili bol bir şehirde özellikle bu sineklerin fazla olması doğal bir durumdur. Belli zamanlarda yapılan ilaçlama çalışmaları herhangi bir etki yaratmamaktadır. Çünkü bu canlılar sürekli bir hareket halindedirler. Ayrıca çok çabuk çoğalabildiklerinden ilaçlansalar bile peşlerinden tekrar aynı sayıda sinek ortaya çıkabilmektedir.

Samsun Sineklik

Bu yüzden ilaçlama hem sinekler için bir çözüm değildir. Hem de insan sağlığı özellikle çocukların sağlığı için oldukça zararlıdır. Sinekler kanatları ve ayakları aracılığı ile mikrop taşımaktadırlar. Bu da sağlık açısından kötü bir durumdur. Ayrıca ısırdıkları yerde kaşıntı bırakmaktadırlar. Bu da insan için yaşam kalitesini düşürecek bir durumdur. Bununu dışında uyku esnasında sürekli ses çıkarmaları da uyku düzeni açısından sıkıntılı bir durumdur. Böyle şehirlerde genelde evlerine iş yerlerinin pencerelerinde sineklik olduğunu görmekteyiz.

Bu son derece doğru bir karar olmaktadır. Birçok farklı model ve desen seçeneği ile sineklik yaptırmak sineklerin olumsuz etkilerinden kurtulmanın en doğru yoludur. Ayrıca bazı modeller katlanabilir ve saklanabilir. Böylece istenildiğinde tekrar montajı yapılır. Montajları kolaydır. Ve evlerin, işyerlerinin hareket alanlarını kısıtlamayacak ölçülerde üretilmektedirler. Bazı modeller stor şeklinde yapılır. Bu da üretiminde bulunan mekanizma sayesinde yukarı ve ya aşağı doğru yönlendirilmelerini sağlar. Sineklikler sayesinde ev ve iş yerlerinin konforlu ortamları bozulmadan sineklerden korunmak mümkündür.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac