Sineklik Sistemleri Sivrisan Sineklik
telefon telefon
tr

Stor Karavan Sineklik

Stor Karavan Sineklik

Stor Karavan Sineklik Karavanlarla tatile çıkmadan önce doğayla iç içe olunacağından dolayı gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir. Böceklere dayalı olarak da var olan bu tedbirler arasında stor karavan sineklik seçenekleri de muhakkak bulunmalıdır. Stor karavan sineklik modelleri bir nevi pencere ya da cam işlevi de görmektedir. Saydam yapısından dolayı içeriye girecek olan Güneş ışınlarına herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Sadece sineklere odaklı bir seçenek olarak karavanlarda yer alarak, aynı zamanda da görsellik açısından da bütünlük oluşturmaktadır. 45 mm kalınlığında olan stor karavan sineklik seçenekleri, aynı zamanda fiberglass olduğundan dolayı da sıcaklığa karşı dayanıklı olarak bilinmektedir. Bu sinekliklerin kullanımı anlamında ne kadar ideal olduğu da söylenebilmektedir.

 

Ürün Videolari

 

Ürün Görselleri

Stor Karavan Sineklik Kullanımı

Stor karavan seçenekleri sadece haşerelere dayalı değil aynı zamanda da hava koşullarına karşı da koruma sağlamaktadır. Rüzgar ya da yüksek ısıya karşı karavanın korunaklı bir hal almasını da sağlamaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru açılıp kapanmasından ötürü de karavan içerisinde yer almaktadır. Bu anlamda kullanıcıların arzu ettikleri biçimde imal edildikleri de söylenebilmektedir. Karavanların daha huzurlu ve konforlu olmalarını sağlama konusunda stor karavan sineklik seçenekleri önemli bir yer tutmaktadır. Aynı zamanda da dışarıdan içeride olanları da görebilmelerini engelleme konusunda bu sineklik modellerinin perde görevi gördüğü de ifade edilebilmektedir. Pencerelere dahil edilen bu sinekliklerden maksimum verim alabilmek mümkündür.

Merak Edilenler
Ölçü İçin ayrı ücret ödemelimiyim?
Hayır Ölçü ve keşif ücreti alınmamaktadır.
Sipariş verdigimde kaç günde Montaj yapılır
Ölçü alındıgında üç iş günü içerisinde teslim edilir
Sinekligi biz takabilirmiyiz
Sinekligi siz takabilirsiniz Montaj videomuzu izleyebilirsiniz

Stor Karavan Sineklik Özellikleri

Stor karavan sineklik tasarımlarının kullanılması sonrasında birçok özelliğine şahitlik edebilmek mümkün olacaktır. İşleyişi bakımından da kusursuz olan bu sinekliklerin özelliklerinden ötürü bu şekilde bir fayda elde edilebilmektedir. Genel olarak 150, 170 ve 240 cm yükseklikleriyle üç tipte bulunan bu sineklik seçenekleri, aynı zamanda da hem soğuk hem de sıcak havalara karşı dayanıklı olarak bilinmektedir. -40 ile +60 derecelik ısılara kadar dayanıklı olmakla beraber, işlevlerini sürdürmeye de devam edecektir. Fiberglass olmasından ötürü de herhangi bir alev alma durumu da meydana gelmemektedir. 45 mm kalınlığında olan bu sinekliklerin dışarıdaki hava koşullarının içeriye yansımamasında da payı bulunmaktadır.

Yatay plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Duble plise sineklik buradan inceleyebilirsiniz

Kedi sinekligi buradan inceleyebilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
youtube mp3 kedi sineklik mail ac